Nowinki techniczne dla myśliwych

   Każdego roku dowiadujemy się o nowościach technicznych dla myśliwych. Ostatnie lata obfitują w tego typu informacje a każdy myśliwy ma możliwość zapoznania się i nabycia nowych akcesoriów wspierających bezpieczne polowanie i ułatwiających prawidłową ocenę sytuacji oraz oddanie skutecznego i bezpiecznego strzału. Czy to dobrze, czy źle, zdania na ten temat jak zawsze są podzielone. Wszelkie nowinki technologiczne mają swoich zwolenników i przeciwników, ale nie można ich nie zauważać. Decyzja o użytkowaniu zawsze jest indywidualna.

   Tym razem na rynku akcesoriów dla myśliwych ukazał się gimbal/statyw do kamer termo i noktowizyjnych, które są na wyposażeniu wielu z myśliwych. Jest to niewątpliwie ciekawostka warta zainteresowania. Czy znajdzie szersze uznanie wśród Braci Łowieckiej, czas pokaże. Warto jednak zapoznać się z działaniem i właściwościami tego gimbala a ma on sporo ciekawych funkcji. 

   Zamiast rozpisywać się o jego funkcjonalności najlepiej jest to po prostu zobaczyć na filmie. Wydaje się być doskonałym dodatkiem, korzystanie z którego ułatwi bezpieczne polowanie i obserwację terenu w warunkach słabej widoczności, po zmroku. Co do szczegółów produktu, jego właściwości i danych technicznych zapraszam na stronę https://noktowizor.com.pl/strona-glowna/461-statyw-gimbal-do-kamery-termowizyjnej-lub-noktowizyjnej.html gdzie znajdziemy więcej szczegółów. 

   A może już ktoś korzysta z tego typu urządzenia i zechce podzielić się wrażeniami i doświadczdeniem? Zapraszamy do kontaktu i nadsyłania wiadomości z polowań – poradniklowiecki@gmail.com

Darz Bór
Piotr Gawin

 

error: Treść jest chroniona !