Mapa twojego obwodu w internecie. To nic trudnego. Teraz możesz mieć własną mapę, na której umieścisz wszystkie ważne lokalizacje jak urządzenia łowieckie, poletka, strefy wyłączone, punkt skupu dziczyzny itd. 
Do każdego punktu na mapie możesz dojechać jak z tradycyjnym gps-em. Po prostu wyznacz trasę z dowolnego punktu i wskaż ambonę lub paśnik jako miejsce docelowe.

Własna mapa obwodu to niesamowite możliwości. Dostępna jest zarówno z domowego laptopa, tabletu jak i smartfona. Możesz ją przeglądać i edytować w dowolnym miejscu i czasie a wszystkie zmiany będą widoczne dla osób, którym mapkę udostępnisz.

Mapa_obwodu_laptop
Mapa_obwodu_smartfon

Sprawdź poniżej jak wygląda przykładowa mapka jednego z kół na Dolnym Śląsku. Na mapach możesz nanosić dowolne punkty, oznaczać rewiry/rejony w obwodzie, poletka, planowane mioty itd. 

Mapki przygotowywane są na podstawie map google, dlatego do wyboru masz kilka podkładów jak np. mapa topograficzna, terenowa, ortofotomapa itp. 

Mapkę możesz przygotować sobie sam, ale jeśli masz z tym problem lub brakuje ci czasu, skontaktuj się mailem poradniklowiecki@gmail.com

Mapki są dostępne również w darmowej aplikacji na smartfony Poradnik Łowiecki.

Już kilkadziesiąt kół i wielu stażystów oraz myśliwych korzysta ze:

mapek obwodów łowieckich
0

dostępnych w internecie oraz w bezpłatnej aplikacji

Aplikacja_obwody_400
Aplikacja_obwody_C_400
Aplikacja_obwody_B_400

Wyznaczanie trasy na własnej mapce obwodu jest niezwykle proste. Wskazujesz miejsce docelowe np. ambonę i klikasz “Trasa” a system sam wyznaczy dojazd z twojej lokalizacji. Jest o doskonały sposób poznania obwodu np przez stażystów lub młodych myśliwych. Nie zabłądzą już jadąc na miejsce zbiórki prac gospodarczych czy planowanych polowań zbiorowych.

Aplikacja_obwody_trasa_700

Pobierz bezpłatną aplikację i sprawdź mapki innych kół.

Część mapek jest zabezpieczona hasłem przez właściciela.

error: Treść jest chroniona !