Polityka prywatności i bezpieczna transmisja danych aplikacji udostępnianych przez Poradnik Łowiecki – Poradnik Łowiecki, Ogłoszenia łowieckie, Sygnały łowieckie, Obwody łowieckie.

Aplikacja Ogloszenia łowieckie obsługuje dane osobowe jedynie w zakresie niezbędnym do publikacji odgłoszeń w serwisie Poradnika Łowieckiego i umożliwiania kontaktu pomiędzy ogłoszeniodawcami i osobami zaintersowanymi anonsami.

Aplikacja w żaden sposób nie korzysta z informacji osobistych użytkownika aplikacji, nie pobiera ani nie przetwarza danych z książki telefonicznej, kontaktów użytkownika, danych z mikrofonu i kamery.

Dane przekazywane przez użytkownika aplikacji są do wyłącznej wiadomości administratora serwisu Poradnik Łowiecki. Przekazywanie danych poprzez formularz internetowy odbywa się za pomocą bezpiecznej transmisji szyfrowania danych – protokołu https

Informacje przekazane telefonicznie bądź sms-em służą wyłącznie publikacji ogłoszenia w serwisie internetowym i nie sa udostępniane osobom trzecim w zakresie wybiegającym poza treść ogłoszenia i dane kontaktowe podane w treści ogłoszenia.

Polityka prywatności w połączeniu z innymi objaśnieniami w aplikacji musi wyraźnie informować o tym, w jaki sposób aplikacja zbiera, wykorzystuje i udostępnia dane użytkownika oraz komu są one udostępniane.

Dodatkowe informacje na temat korzystania z aplikacji w celu przeglądania bądź publikacji ogłoszeń zawarte są w Regulaminie ogłoszeń publikowanych w serwisie Poradnika Łowieckiego.

Powyższe zasady polityki prywatności odnoszą się także do innych aplikacji udostępnianych przez Poradnik Łowiecki.

SmartfonAplikacjaPoradnik

Szczegółowe informacje dotyczące użytkowania każdej z aplikacji znaleźć można w artykułach informacyjnych na stronach Poradnika Łowieckiego.

Piotr Gawin

error: Treść jest chroniona !