Euro Target Show 2024 za nami …

   Kolejna edycja targów Euro Target Show w Poznaniu za nami. W ciągu trzech dni od 22 do 24 marca 2024 mieliśmy okazję do spotkań i udziału w wielu ciekawych wydarzeniach. Wielu, ponieważ ETS to nie tylko targi wystawców i oferta dla potencjalnych klientów ale także całkiem bogata lista wydarzeń towarzyszących, które przyciągają liczne grono zwolenników.

ETS2024 (22)
ETS2024 (21)

   Euro Target Show skierowane jest do miłośników i sympatyków łowiectwa, strzelectwa, militariów i survivalu i jak podczas każdego takiego wydarzenia nie mieli oni okazji do narzekań. Liczni goście odwiedzający targi mieli okazję poznać najnowsze trendy w poszczególnych branżach. Myśliwych jak zawsze przyciągały głównie stoiska z bronią i akcesoriami, chociaż nie można powiedzieć, aby przy innych stoiskach wystawcy mieli chwile wytchnienia od pytań gości. Trudno jednoznacznie wskazać co cieszyło się największym zainteresowaniem, gdyż każdy z gości z pewnością podczas zwiedzania zapoznał się z całą ofertą producentów i dystrybutorów i z dużym prawdopodobieństwem znalazł to co szukał, gdyż w ofercie było prawie wszystko od broni, przez optykę, noże, odzież, przeróżne akcesoria, samochody terenowe, ręcznie wykonywane noże aż do końcowych efektów polowań czyli wyrobów z dziczyzny.

ETS2024 (20)
ETS2024 (19)

   Szukając wytchnienia można było odetchnąć w strefie chillout, napić się kawy czy spróbować dań z dziczyzny a nade wszystko zapoznać się z wydarzeniami scenicznymi a było ich sporo – pokazy psów, mody myśliwskiej, prelekcje o łowiectwie, muzyka myśliwska czy wystawy trofeów lub zbiorów kolekcjonerskich. Długo można by wymieniać wszystkie atrakcje tegorocznej edycji Euro Target Show, ale i tak nie sposób wymienić wszystkiego. Z tego powodu najlepiej przejrzeć liczne relacje i fotorelacje z targów, których jest całkiem sporo w internecie.

ETS2024 (17)
ETS2024 (16)

   Euro Target Show to także dla nas – myśliwych – okazja do spotkań. Ponieważ mieszkamy w różnych zakątkach Polski, takie wydarzenia są okazją do przyjazdu w jedno miejsce, gdzie spotykamy się z takimi samymi pasjonatami jak my sami. Rozmowy o łowiectwie, to nieodłączny element takich wydarzeń. I bardzo dobrze, że takie okazje mamy, gdyż inaczej trudno by było zebrać się w jednym miejscu i wymienić poglądami, wspomnieniami z łowów czy zaplanować kolejne spotkania. Targi to niewątpliwa okazja do pokazania naszej kultury łowieckiej. Gdzie indziej osoby niezwiązane na co dzień z myśliwymi mają możliwość posłuchać muzyki łowieckiej, sztuki wabienia, spróbować potraw z dziczyzny czy zobaczyć na żywo ptaki łowcze? To wszystko znajdziemy na Euro Target Show! Od oferty komercyjnej z nowościami w branży łowieckiej, poprzez wydarzenia kulturalne i edukacyjne.

ETS2024 (15)
ETS2024 (14)

O popularności Euro Target Show, o pozytywnym odbiorze w środowisku myśliwych i sympatyków łowiectwa i potrzebie organizacji tego wydarzenia świadczą obecni na targach wystawcy i oczywiście liczni goście, którzy przyjeżdżają do Poznania na to wspaniałe wydarzenie. Do zobaczenia więc na kolejnej odsłonie Euro Target Show w Poznaniu. Darz Bór!
Piotr Gawin

Więcej informacji i relacji znajdziecie także na stronie organizatora https://eurotargetshow.pl/pl/

ETS2024 (13)
ETS2024 (12)
ETS2024 (11)
ETS2024 (10)
ETS2024 (9)
ETS2024 (8)
ETS2024 (7)
ETS2024 (5)
ETS2024 (3)
ETS2024 (2)
ETS2024 (4)
error: Treść jest chroniona !