Królowa Polskiego Łowiectwa powraca

KrolowaLowiectwaWraca

Po długim czasie zaprzestania przez firmę Regatta organizacji Wyborów Królowej Polskiego Łowiectwa, wybory Królowej wracają do pomysłodawcy i pierwotnego organizatora Łukasza Nowaka.
Nie wiadomo czy jeszcze w tym roku się odbędzie się kolejny finał i wybór nowej Królowej, ale wiemy że jest już pierwszy sponsor – firma K&N POLSKA z Grabowa. Wiemy też że wybory prawdopodobnie zmienią formę, konkurs dla Dian ma stać się o wiele bardziej prestiżowy a sama Królowa będzie miała po wyborach w czasie swojego panowania o wiele więcej pracy na rzecz Łowiectwa i ogólnie przyrody.
Wszystkie osoby i firmy które chcą się przyczynić do rozwoju Konkursu są proszone o kontakt z Panem Łukaszem Nowakiem. Tel. 603202501


Informację na temat kontynuacji wyborów Królowej Polskiego Łowiectwa będą pojawiać się na stronie na Facebooku „Hubertus Wybory Królowej Polskiego Łowiectwa”. 
https://www.facebook.com/WyboryKrolowejPolskiegoLowiectwa

Przypomnijmy że konkurs jest nie tylko dla Dian ale też Pań sympatyzujących z łowiectwem, będących np. pracownicami nadleśnictw, czy związanych z jeździectwem. Nie są to wybory Miss, chociaż uroda i prezencja z pewnością jest atutem i w pewnym stopniu może być brana pod uwagę.
W konkursie głównie chodzi o wiedzę, mądrość i chęć działań na rzecz łowiectwa oraz dobrą zabawę. Jak zawsze każda uczestniczka otrzyma nagrody a ta jedyna będzie Królową aż do kolejnych wyborów Królowej Polskiego Łowiectwa, chociaż możliwe że Królowa pozostanie nią przez więcej kadencji. Jest to jedna ze wstępnych propozycji organizatora bo jak wiemy konkurs ma zmienić formę.

Już teraz zapraszamy wszystkich do udziału w kolejnych wyborach jako uczestniczki – kandydatki na Królową Polskiego Łowiectwa, goście albo sponsorzy. Organizator konkursu Łukasz Nowak już wcześniej dał się poznać jako doskonały organizator, człowiek o otwartym umyśle i niezwykłej pomysłowości.

error: Treść jest chroniona !