IRC – gwarancja premium !!!

Zapraszamy do sklepu https://ircsklep.pl/

✅ GWARANCJA PREMIUM
Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oraz dbając o dobre imię firmy IRC wprowadziliśmy GWARANCJĘ PREMIUM– sprzęt zastępczy na okres naprawy gwarancyjnej.
Sprzedażą i serwisowaniem urządzeń termowizyjnych zajmujemy się od kilku lat, doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że w niektórych przypadkach naprawa może zająć około miesiąca, gdy trzeba czeka na części zamienne, które są sprowadzane bezpośrednio od producenta. Fakt, iż zostają państwo bez sprzętu jest problematyczny, zwłaszcza podczas sezonu
✅ CO DAJE GWARANCJA PREMIUM?
Jest zupełnie bezpłatna. Dotyczy kamer termowizyjnych zakupionych w naszej firmie po 1 września 2022 roku. Po odesłaniu urządzenia do nas lub do autoryzowanego serwisu, w momencie stwierdzenia wady produktu, wyślemy Państwu zupełnie bezpłatnie termowizor zastępczy o takich samych lub zbliżonych parametrach. Sprzęt zastępczy jest Państwu udostępniany na cały okres naprawy, nie wprowadzamy żadnych limitów czasowych.
✅ WARUNKI GWARANCJI PREMIUM
  • obejmuje kamery termowizyjne – monokulary, nie dotyczy celowników i lunet
  • dotyczy sprzętów zakupionych po 1 września 2022r
  • urządzenie zastępcze zostanie wysłane na nasz koszt w ciągu 24h po stwierdzeniu wady autoryzowanego serwisu lub naszych serwisantów.
  • naprawiony sprzęt zostanie odesłany klientowi po otrzymaniu urządzenia zastępczego
IRC ŁUKASZ CHARKIEWICZ
 
Więcej informacji znajdziecie na stronie https://ircsklep.pl/
error: Treść jest chroniona !