Ereagle – fotopułapki i dodatkowe akcesoria

Ereagle to marka fotopułapek dla myśliwych, która charakteryzuje się wysoką jakością swoich produktów. Już kilka lat wcześniej opisywaliśmy jedną z fotopułapek, która parametrami technicznymi porównywalna z innymi fotopułapkami, przewyższała je jakością zdjęć, filmów jak i nagrywanych dźwięków.

Od tamtej pory firma udoskonala swoje wyroby i wprowadza na rynek nowe modele. Teraz poza fotopułapkami w ofercie firmy znalazły się akcesoria uzupełniające takie jak mini panele solarne oraz dodatkowe zasobniki na baterie, które pozwalają na znacznie dłuższe użytkowanie kamer bez konieczności wymiany baterii. Jest to doskonałe rozwiązanie szczególnie w trudnym terenie, gdzie niełatwo jest wymienić baterie na nowe bez zbędnego niepokojenia zwierzyny. Każde podejście w miejsce ulokowania fotopułapki wiąże się z pozostawieniem śladów zapachowych człowieka a co za tym idzie, odstraszaniem zwierzyny a także pozostawianiem śladów właściciela w podłożu lub na śniegu co z kolei ułatwia potencjalnym złodziejom zlokalizowanie pułapki.

Warto więc rozważyć zastosowanie dodatkowych źródeł energii jakimi są mini solary przydatne szczególnie w lato lub zasobniki bateryjne przydatne w każdej porze roku. Dzięki tym akcesoriom nie musimy podchodzić do fotopułapki przez długi czas. Więcej informacji znajdziecie na stronie producenta www.ereagle.com

Pomimo iż jest to firma z Chin, ma już swoją ugruntowaną pozycję także na rynku polskim a zakupy bezpośrednio u producenta nie są obarczone żadnym ryzykiem. Tak jak przy zakupie w kraju mamy pewność dostawy oraz otrzymujemy gwarancję na zakupione fotopułapki i akcesoria.

error: Treść jest chroniona !