Polowania Artemis

Biuro polowań Artemis sp. z o.o.

 

Oferta polowań:
 

Zwierzyna płowa:
- jelenie szlachetne, jelenie sika, daniele, sarny,

Zwierzyna czarna:
- dziki, muflony,

Drapieżniki:
- listy, borsuki, jenoty

Ptactwo:
- bażanty, kaczki, gęsi

 

    Polowania organizowane są na terenie byłych województw: koszalińskiego, szczecińskiego, słupskiego, elbląskiego, toruńskiego, bydgoskiego, poznańskiego, opolskiego, gorzowskiego, gdańskiego, pilskiego oraz suwalskiego. Kwatery dostosowywane są do indywidualnych potrzeb klientów oraz zgodnie ze stanem posiadania w OHZ-tach i kołach: są to m. in. kwatery prywatne, leśniczówki, domki myśliwskie, pensjonaty, hotele, domki kempingowe. W obiektach typowo myśliwskich jak: kwatery myśliwskie, domy myśliwskie, leśniczówki istnieje możliwość przechowania broni w szafach pancernych lub oddzielnych ognioodpornych pomieszczeniach. Każdorazowo przed rozpoczęciem polowania istnieje możliwość bezpłatnego przestrzelania broni na pobliskich strzelnicach.

 

   Każdy myśliwy otrzymuje również propozycje turystyczne: zwiedzania okolicy, wizyty w pobliskim sklepie myśliwskim, strzelnicy, zwiedzanie obiektów muzealnych, dworków, atrakcji przyrodniczych, żeglowania, jazdy konnej, gry w golfa. Dodatkowo organizujemy mini zawody strzeleckie dla myśliwych w większej grupie, wspólne wyprawy kajakowe, uczestnictwo w kursach myśliwskich, wyprawy rowerowe itp.

 

   Aby przebieg polowania był mile wspominamy, zawsze informujemy naszych klientów o zmianach w ustawie łowieckiej, przekazujemy informacje o ewentualnych utrudnieniach na drodze, dodatkowych objazdach, zaleceniach dotyczących wymaganych dokumentów przyjazdowych, zasadach bezpieczeństwa, przesyłamy podręczny słowniczek myśliwski, uwagi dotyczące napiwków dla kwaterodawców i podprowadzających, informujemy o różnicach kulturowych i obyczajowych dotyczących organizacji i przebiegu polowań.

 

   Oferta naszego biura skierowana jest do wszystkich myśliwych - polowania na każdą kieszeń. Firma obsługuje myśliwych w 7 językach, co dodatkowo ułatwia rozwiązywanie wszelkich powstałych sporów i komplikacji. Nasza oferta dodatkowo oferuje organizację kursów łowieckich dla myśliwych zagranicznych – początkujących, którzy pierwszy raz są na polowaniu w Polsce. Dodatkowo kursy łowieckie dla myśliwych polujących na jelenie byki, rogacze - którym obca jest polityka odstrzałowa, panująca w Polsce. Bogactwo łowisk pozwala nam na dostosowanie każdej oferty do indywidualnych potrzeb klienta. Dodatkowo będąc sponsorem imprez myśliwskich staramy się współpracując z zagranicznymi ośrodkami np. szkolenia psów - wzbogacić charakter danej imprezy. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie- jest to tzw. „Biznes
z ludzką twarzą” pozwalający zjednywać nam klientów jako niekiedy naszych serdecznych przyjaciół.

 

   Rezerwacja polowania zależy od charakteru imprezy. Niektóre łowiska są rezerwowane z jednorocznym wyprzedzeniem. Najpóźniej można zgłosić grupę na polowania indywidualne na 2 dni przed jego rozpoczęciem, w przypadku gdy koło, które dość późno zgłosiło się do nas z ofertą, nie posiada myśliwych.
Polowania zbiorowe – minimalna ilość myśliwych. Wszystko zależy od wielkości koła. Najmniejsza grupa to 6-7 osób, ale tylko w wypadku małych kół, zainteresowanych małymi grupami, nie posiadających zbyt dużego obszaru.

 

Biuro polowań Artemis Sp. Z o. o.
ul. Jeziorna 29

78-500 Drawsko Pom.

www.artemis-hunting.pl

 

 

 

 

 

Daj się odnaleźć

Wspomnienia z kniei

Ankiety łowieckie

Pogotowie postrzał.

TOP