Polowania WRA Huntings

W.R.A-Huntings

Biuro Organizacji Polowań , Sklep Myśliwski Oferujemy następujące polowania dla polskich myśliwych:
 

- Rosja – głuszec, cietrzew, wilk, niedźwiedź, łoś, sarna syberyjska, słonka

- Ukraina – jeleń szlachetny (imponujące trofea), rogacz, odyniec, wilk, słonka,

- Anglia i Irlandia – polowania na gołębie

- Grenlandia – wół piżmowy i renifer

- Rumunia – niedźwiedź, wilk, jeleń , odyniec

- Węgry – polowania na zające i zbiorowe na dziki

- Afryka – głównie Namibia, RPA i Kamerun – pełna gama zwierząt afrykańskich – antylopy, guźce, kojoty, krokodyle, również BIG FIVE ( wielka piątka)


     W Rosji, Ukrainie i Grenlandii proponujemy domki myśliwskie ( do 6 osób) położone w ośrodkach myśliwskich bezpośrednio w terenie. W pozostałych krajach Europy – pensjonaty myśliwskie o podwyższonym standardzie lub hotele ( od * do ***) . Afryka – w zależności od położenia farmy – domki lub pokoje w kwaterach myśliwskich (zaskakująco wysoki standard – niektóre kwatery europejskie mogą tego pozazdrościć ).

  W cenie każdego polowania i odstrzału zwierzyny jest wliczona wstępna preparacja , tj. obielenie trofeum, zakonserwowanie oraz przygotowanie do transportu. Niektóre trofea można zabrać ze sobą bezpośrednio po polowaniu ( głównie pozyskane w Europie), jednak trofea afrykańskie i pochodzące spoza UE muszą przebyć urzędową certyfikację łącznie z odprawą celną, by można je było posiadać legalnie w Polsce. Oczywiście wszystkimi formalnościami związanymi z transferem trofeów zajmuje się nasza firma. Trofea dostarczone są po polowaniu do domu klienta lub do współpracującego z nami lub wskazanego przez klienta profesjonalnego preparatora.

   Wszystkie trofea pozyskane poza terenem naszego kraju za pośrednictwem biura polowań W.R.A-Huntings są trofeami legalnymi i jako takie podlegają wszelkiej certyfikacji wymaganej w UE. Gatunki podlegające konwencji CITES będą posiadały stosowne zaświadczenia uprawniające do wwozu na teren Polski pozyskanego trofeum.

   Z każdą grupą myśliwych wyjeżdżającą za granicę na polowanie, w podróż udaje się wydelegowany przez nasze biuro pilot-tłumacz, posługujący się językiem zrozumiałym dla organizatorów polowania w danym kraju. Jest on odpowiedzialny za tłumaczenie rozmów między podprowadzającymi lub prowadzącymi polowanie a myśliwymi, pomoc myśliwym w sytuacjach nadzwyczajnych ( np. zachorowanie, sprawy urzędowe) oraz sporządzanie dokumentacji z polowania. Wygodną i przydatną jest znajomość przez myśliwego języka angielskiego lub niemieckiego, gdyż w większości krajów prowadzący polowanie posługują się nim również.

   W Afryce możemy zaoferować foto-safari, rejsy po morzu z nurkowaniem, zwiedzanie oraz możliwość łowienia rekinów. Jeżeli chodzi o Eurazję generalnie można liczyć na atrakcje takie jak wędkarstwo, jazda konna, wycieczki fakultatywne i możliwość wzięcia udziału w wieczorkach tematyczno-folklorystycznych ( szczególnie polecane na Ukrainie i w Rosji, gdzie skorzystać również można z tradycyjnej „bani” czyli sauny w której doświadczyć można kojącego smagania brzozowymi witkami ). Oczywiście zwiedzanie również jest możliwe i polecane bez względu na rejon polowania.

   Współpracujemy bezpośrednio z farmami w Afryce i gospodarstwami myśliwskimi w Rosji. Posiadamy wieloletnie kontakty wśród europejskich ośrodków. Posiadamy umowy z liniami lotniczymi i firmami ubezpieczeniowymi. Załatwiamy wszelkie formalności związane z transportem i odprawą broni i trofeów, licencjami, formalnościami CITES i wizowymi. Oferujemy konkurencyjne ceny i fachowe doradztwo.

   Polowania za granicą trzeba rezerwować minimum 6 miesięcy przed planowanym wyjazdem, ze względu na czas jaki potrzebny jest do spełnienia wszystkich wymaganych formalności oraz ewentualnej rezerwacji biletów lotniczych ( im wcześniej, tym taniej ) . Jeśli myśliwy planuje wylot na safari do Afryki lub do Rosji, musi zarezerwować polowanie min. 3 kwartały przed pobytem ze względu na dodatkowy obowiązek szczepień ochronnych i procedury wizowej, a także formalności związanych z transportem broni myśliwskiej. Wszystkie informacje o dostępnych terminach polowań można uzyskać mailowo bądź telefonicznie w naszym biurze.

W.R.A-Huntings

Biuro Organizacji Polowań , Sklep Myśliwski

Jolanta Radomska

ul. Nektarowa 9, 56-300 Milicz

tel. 693-718-350, 609-444-274 fax. 71/38-31-825
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.    www.jakt.pl

 

 

 

 

 

 

 

Daj się odnaleźć

Wspomnienia z kniei

Ankiety łowieckie

Pogotowie postrzał.

TOP