CARPATUS - Dobre, bo polskie!

 

   Dobre, bo polskie! Od dawna krążą kawały o Polakach, którzy nie potrafią docenić tego co mają. A mają wiele, znacznie więcej niż inne narody. Mamy bogactwo w postaci nas samych, ludzi mądrych, pracowitych i pomysłowych.


   Kawały i drwiny z Polaków można równie dobrze przełożyć na nasz, czyli myśliwych grunt. Strzelamy z broni angielskiej lub rosyjskiej, używamy optyki niemieckiej, amunicji z Finlandii, odzieży ze Szwecji, większość akcesoriów pochodzi z Chin itd. A potem narzekamy, że w Polsce jest źle. I mamy w tym narzekaniu rację, jednak sami przykładamy się do tego, że bogacą się inni a nie my.


   Nie doceniamy tego co mamy, a mamy czym się pochwalić. Może nie w kwesti wyrobów wymagających wysoko zaawansowanych technologii dotyczących np. produkcji broni czy lunet, ale nasze rzemiosło zdecydowanie na głowę bije wyroby zagranicznych producentów. Wystarczy przejrzeć w internecie oferty polskich producentów noży czy worobów artystycznych.


   Na szczęście są jeszcze w naszym kraju ludzie, którzy nie muszą i nie chcą wyjeżdżać za granicę, aby ich pomysły i ich pracę doceniali tamtejsi inwestorzy. I właśnie takich ludzi i polskie firmy powinniśmy doceniać i wspierać.


   Poradnik Łowiecki postanowił promować polskich producentów. A dlaczego? Odpowiedź jest prosta. Bo warto, bo nasze wyroby często przewyższają jakością te sprowadzane z zagranicy a przy tym są bardzo konkurencyjne cenowo. Naszym producnetom i rzemieślnikom trudno jest się przebić przez gąszcz ofert z całego świata, dlatego strony Poradnika Łowieckiego są dla nich otwarte.

 

   Zaczniemy od jednej z takich firm, produkującej wyroby i akcesoria dla ludzi lasu a więc i dla nas - myśliwych.

 

carpatus   CARPATUS to marka firmy B-M-B


   Firma specjalizuje się w produkcji stuptutów, transporterów dla zwierząt oraz w specjalistycznym asortymeniecie kaletniczym. Produkuje dla przemysłu, zakładów pracy, fundacji, kółek i organizacji jak również dla klientów indywidualnych. Głównym odbiorcą są oddziały Lasów Państwowych, które doceniły i wybrały te produkty jako jedne z najlepszych.

   

   Skoro leśnicy zadowoleni są z tych produktów, to z czystym sumieniem można je polecić również myśliwym, czyli ludziom użytkującym te wyroby w terenie, w zmiennych warunkach pogodowych.


     A co może nas, myśliwych, zaciekawić w ofercie firmy B-M-B? Całkiem sporo. Już teraz w ofercie firmy znajdziemy torby, stuptuty, orczyki i akcesoria dla psów. Firma B-M-B zapowiada już kolejne wyroby, które z pewnością zainteresują nie tylko myśliwych. I co najważniejsze, wyroby te, to całkowicie polski pomysł i polskie wykonanie.

 

   Zapraszamy na stronę firmy B-M-B www.carpatus.com gdzie można zapoznać się z pełną ofertą firmy. Większość z oferowanych tam produktów dla myśliwych dostępna będzie również do zamówienia w Klubie Sprzedaży Wysyłkowej PŁ. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, a zwłaszcza porównania jakości i ceny z podobnymi artykułami zagranicznymi.


Popierajmy to co polskie! Kupujmy i użytkujmy tylko dobre wyroby.

 

Poniżej przedstawiamy niektóre z polecanych wyrobów. Wkrótce postaramy się przedstawić je bliżej.

 

A

 

B

 

F

 

G

 

 

Daj się odnaleźć

Wspomnienia z kniei

Ankiety łowieckie

Pogotowie postrzał.

TOP