Wprowadź na rynek nowy produkt

trobaA

torbaB

torbaC

 

 

KONKURS

 

 

Firma B-M-B właściciel marki CARPATUS 

 

 

carpatus

 

www.carpatus.com

 

 

producent artykułów dla myśliwych

ogłasza konkurs na pomysł projektu/ulepszenia torby dla myśliwych

  

 

   Każdy z nas, myśliwy, wychodząc na polowanie zabiera ze sobą wiele potrzebnych rzeczy. Są to m. in. dokumenty, jedzenie, amunicja, lortnetka, nóż, troki i wiele, wiele innych przydatnych akcesoriów. To wszystko najczęściej wkładamy do torby myśliwskiej. Czy jednak najdoskonalsza torba myśliwska spełnia Twoje wymagania? Czy nie powinno być tam więcej przestrzeni, kieszonek, schowków, zapięć itd? Czy uważasz, że torbę myśliwską można udoskonalić, tak aby lepiej służyła nam na polowaniu?

 

   Podziel się swoim pomysłem. Przedstaw go producentowi, aby w przyszłości mógł on oferować myśliwym produkt jeszcze lepszy niż obecnie.

 

   Wiesz co powinno sie zmienić, dodać lub poprawić w torbie myśliwskiej? Napisz o tym, zrób zdjęcie własnych przeróbek i udoskonaleń lub naszkicuj i prześlij projekt do producenta.

 

   Jeżeli Twój pomysł okaże się dobry i zostanie wykorzystany przez producenta, Ty jako pomysłodawca otrzymasz w prezencie pierwszą torbę myśliwską wprowadzoną na rynek z Twoim pomysłem i udoskonaleniem.

 

   Masz pomysł na inny produkt/artykuł dla myśliwych, którego nie ma na polskim rynku a uważasz, że powinien być? Napisz o tym.

 

   Jeżeli sam jesteś autorem i wykonałeś przedmiot przydatny na polowaniu i chciałbyś, aby znalazł się on w sprzedaży, również napisz o tym.

 

   Każdy pomysł zostanie rozpatrzony pod kątem wprowadzenia go do pordukcji i sprzedaży!

 

 

 

Zapraszamy do nadysłania pomysłów do firmy Carpatus!

 

  

 

Daj się odnaleźć

Wspomnienia z kniei

Ankiety łowieckie

Pogotowie postrzał.

TOP