RunLock - uniwersalna linka

RL

Ocena serwisu

Wyposażenie myśliwego  przydatne 
 Ocena ogólna (w skali 1-5)  5
 Ocena jakość/cena  5

 

  

   

Na wstępie krótka informacja jak RunLock opisuje sam producent

   RunLock – więcej niż sznur!

RunLock to szwedzki system mocowania oparty na podwójnej, poliestrowej linie z oczkami. Dzięki tej formie, każde mocowanie i zwalnianie mocowania jest szybkie i proste. Idealne narzędzie dla wszystkich miłośników aktywności outdoorowej zarówno hobbystycznej, jak i profesjonalnej.

RunLock występuje w 6 wytrzymałościach od 170 do 700 kilogramów. Przy przeciążeniu lina ma 30% naciągu, co zapobiega natychmiastowemu zerwaniu. Jest odporny na promieniowanie UV i chemikalia. Poliester nie chłonie wody, dzięki czemu RunLock jest przyjazny w użyciu we wszelkich warunkach pogodowych. Po zabrudzeniu linę można wyprać.

RunLock jest dostępny w różnych kolorach, zarówno fluorescencyjnych jak i maskujących. Można go kupić w różnych długościach oraz w formie smyczy. Każde opakowanie zawiera obrazkową instrukcję węzłów. Filmy instruktarzowe są dostępne na kanale you tube oraz na stronie producent: www.runlock.se

   Linka RunLock ma zastosowanie w wielu dziedzinach naszego codziennego życia. Sprawdzi się w otdoorze, turystyce, żeglarstwie a co najważniejsze w łowiectwie.

Zastosowania w myślistwie
- smycz dla psa (bez obroży, jedna dla wielu psów niezależnie od wielkości, może też mieć również inne zastosowania – np jako lina do ściągania zwierzyny, lina do mocowania bagażu)

RL2
- uprząż do ściągania zwierzyny (deer drag) – dzięki specjalnej konstrukcji łatwo można zamocować jak i zwolnić wiązanie, możliwość łączenia, przedłużania, wspólnego ciągnięcia zwierzyny 

RL1


- holowanie samochodu – liny nr 16 i 20

   Dzięki specjalnym splotom (dokładnie splecione są dwie linki w jedną) RunLock daje nam nieograniczone możliwości a jego zastosowanie zależne jest jedynie od potrzeb i naszej wyobraźni. Nas z pewnością najbardziej zainteresuje możliwość korzystania z RunLocka podczas łowów. Jak już wyżej wspomniałem linka może służyć do prowadzenia jednego, dwóch lub więcej psów. W razie sytuacji „awaryjnej” zastąpi zerwany pas do broni. Ułatwia też ściąganie zwierzyny i późniejsze jej podwieszanie do patroszenia i studzenia. Właściwości linki pozwalają na wykonywanie pętli o dowolnych rozmiarach i to pętli zaciskających się lub stałych. Dzięki temu możemy właśnie ciągnąć zwierzynę (pętla zaciskowa) lub prowadzić psa jak na otoku (pętla nie zaciskająca się). Właściwości samego materiału są tak doskonałe, że ten produkt ze sznurkiem łączy właściwie tylko nazwa.    Dystrybutorem w Polsce jest firma Wilkor z Lubnowa. 

 


Dostępność 

Firma Wilkor www.wilkor.pl

Znasz sklep lub punkt sprzedaży podobnych artykułów napisz o tym informację do PŁ - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


 

Twoja ocena w skali 1-5

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 100% (1 Vote)


Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Daj się odnaleźć

Wspomnienia z kniei

Ankiety łowieckie

Pogotowie postrzał.

TOP