Szafa mroźnicza na dziczyznę – nowa propozycja od marki Landig

Już wkrótce rozpocznie się sezon polowań na rogacze. W kolejnych miesiącach do planu polowań dojdą kolejne gatunki, jednak to już teraz zaczyna się okres, kiedy temperatura powietrza ma ogromny wpływ na tusze pozyskanej zwierzyny. Od wiosny poprzez całe lato dodatkowym obowiązkiem każdego myśliwego jest właściwe wystudzenie a następnie przechowywanie tuszy a czas gra tu ogromną rolę. Od wielu lat firma Vacus dostarcza sprawdzone rozwiązania zarówno do doraźnego jak i długotrwałego przechowywania tuszy oraz mięsa z pozyskanej zwierzyny. Tym razem do bogatej oferty dla myśliwych trafia nowość ...

szafa mroźnicza na dziczyznę – nowa propozycja od marki Landig

Marka Landig, znana z wysokiej jakości rozwiązań chłodniczych oraz bogatej oferty myśliwskiej, stworzyła nowy produkt, dedykowany właśnie tej grupie odbiorców.

Szafa mroźnicza LT7500 charakteryzuje się optymalnymi wymiarami, które uwzględniają możliwość korzystania z pojemników i skrzyń o standardowych (normatywnych) wymiarach. Można w nich nie tylko transportować mięso, ale w całości umieścić je w środku urządzenia. To duża wygoda i znaczne ułatwienie w codziennych czynnościach. Na wyposażeniu znajdziemy aż cztery takie pojemniki z mocnego tworzywa.

Urządzenie posiada duże półki o wysokiej nośności, nawet do 60 kg każda. Dzięki temu, mogą na nie trafić naprawdę duże kawałki mięsa w całości, bez konieczności porcjowania. Może to być szczególnie przydatne np. z powodów kulinarnych.

Szafa mroźnicza LT7500 posiada System Turbo, odpowiadający za szybkie chłodzenie oraz NoFrost, zwalniający nas z konieczności rozmrażania urządzenia. Jej wnętrze zostało zaprojektowane tak, by maksymalnie uprościć utrzymanie w czystości. Wykończone na srebrno i wyprofilowane pod łatwy dostęp podczas czyszczenia. Wysokie nóżki ułatwiają zachowanie porządku także wokół sprzętu.

Podstawowe dane techniczne:

  • Zakres temperatury: -14°C do -28°C

  • Wymiary zewnętrzne [wys. x szer. x gł.]: 1870 x 770 x 780 mm

  • Waga: ok. 100 kg

  • Pojemność netto: 325 L

  • Pojemność brutto: 485 L

  • Wymiary skrzyni (w komplecie 4 sztuki): 598 x 398,5 x 201 mm

Szafa LT7500 to produkt, który doceni każdy, kto ma do czynienia z gromadzeniem większej ilości mięsa i powstałych z niego przetworów. Jeśli postawimy ją w towarzystwie chłodni myśliwskiej LU9000, z której także słynie marka Landig, stworzymy sobie bez wątpienia komfortową przestrzeń do uszlachetniania i bezpiecznego przechowania dziczyzny.


Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na stronę produktu

https://vacus.pl/chlodziarki-do-zwierzyny/250-zamrazalka-na-dziczyne-lt-7500.html

szafa1

 

szafa2

 

szafa3

 

szafa4

 

Daj się odnaleźć

Wspomnienia z kniei

Ankiety łowieckie

Pogotowie postrzał.

TOP