Euro Target Show 2022 - podsumowanie

 

 

Poznan2

Knieje, Survival i outdoor w środku miasta. I edycja Targów EURO TARGET SHOW za nami
W dniach 25-27 marca 2022 r. w Poznaniu odbyły się Targi EURO TARGET SHOW, które udowodniły, że wiara w potęgę spotkań przetrwa najbardziej dotkliwe kryzysy.

EURO TARGET SHOW stał się platformą nawiązywania i utrzymywania relacji dla pasjonatów i profesjonalistów, którzy w pozytywnej, inspirującej atmosferze przygotowali się do nowego sezonu, poznali nowości i wysłuchali ekspertów z interesujących ich dziedzin.

Sezon 2022 uznajemy za otwarty
Ponad 2 lata branża myśliwska, strzelecka, survivalowa i militarna czekała na taką okazję do wymiany wiedzy i doświadczeń. Wystawcy Euro Target Show przedstawili szeroka oferta produktów dla pasjonatów i profesjonalistów: odzież i obuwie myśliwskie i survivalove, akcesoria outdoorowe, pirotechnikę specjalistyczną oraz wyposażenie i akcesoria strzeleckie, w tym optykę profesjonalną.
W pawilonie nr 5 swoje stoiska na Euro Target Show zaprezentowało blisko 100 wystawców. Nie zabrakło czołowych producentów i topowych decydentów w sektorze łowieckim, strzeleckim, survivalowym i militarnym.

Wyjątkowi goście
Tegoroczna edycja skupiła się najbardziej na łączeniu profesjonalistów branży myśliwskiej, strzeleckiej, survivalowej i militarnej. Grupa ta dopisała w znakomitej liczbie i stanowiła zdecydowaną większość wśród ponad 6 000 uczestników. Wśród publiczności znaleźli się także przedstawiciele Lasów Państwowych, Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych, Agencji Mienia Wojskowego, Komendy Wojewódzkiej Policji, Wojewódzkiej Państwowej Straży Łowieckiej czy Straży Granicznej w Poznaniu. Targi to była świetna okazja do spotkania z niezwykłymi ludźmi – ambasadorami i gośćmi targów, wśród których znaleźli się: Iwona Guzowska – mistrzyni świata w boksie zawodowym i kick-boxingu, Paweł „NAVAL” Maleńczuk – były żołnierz GROM, Seweryn „Piechur” Kubicki i Paweł „Szlendi” Szlendak – survivalowcy, Szymon Jarosiewicz – wybitny strzelec, Wojciech „Zachar” Zacharków – były żołnierz Wojsk Specjalnych oraz Alicja „Fruzia” Fruzińska – Diana, Jakub Wolski - kucharz, pasjonat kuchni myśliwskiej, propagator dobrej i zdrowej kuchni oraz Przemek Malec – myśliwy, podróżnik i kucharz.

Wspólna przestrzeń dla wyjątkowych pasjonatów
Targi EURO TARGET SHOW stały się przestrzenią wymiany wiedzy i doświadczeń. Ekspozycję Targów EURO TARGET SHOW uzupełniły liczne wydarzenia towarzyszące. Program targów wypełniły najróżniejsze atrakcje. 6 różnych strzelnic (sportowa, multimedialna, IPSC, łucznicza, ASG, wojskowa) i 9 stref pokazowych (edukacji przyrodniczej, edukacji surwiwalowej, motywacji i przetrwania, jednostek i pojazdów wojskowych, Knives & Knifemaking, psów myśliwskich i porad groomerskich, mody myśliwskiej, strefa relaksu i myśliwska strefa gastronomiczna).

Do zobaczenia za rok
Pierwsza edycja Targów EURO TARGET SHOW była prawdziwym świętem myślistwa, strzelectwa, survivalu i militariów. Teren MTP opuszczali z zadowoleniem nie tylko zwiedzający, ale i sami wystawcy. Bardzo dziękujemy wszystkim wystawcom, partnerom i zwiedzającym za udział w Euro Target Show 2022. Przyszłoroczna odsłona spotkania pasjonatów odbędzie się 17-19 marca 2023. Już dziś serdecznie zapraszamy!

Poznan1

Poznan3

Poznan4

Poznan5

 

Informacja i zdjęcia dzięki uprzejmości organizatora ETS 2022

 

Daj się odnaleźć

Wspomnienia z kniei

Ankiety łowieckie

Pogotowie postrzał.

TOP