Myśliwi dla Ukrainy

 Podaj rękę Ukrainie!

Jeśli możesz pomóc prosimy o kontakt telefoniczny

+ 48 660120079

lub mailowy

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 W związku z zaistniałą sytuacją na Ukrainie i agresją Rosji na ten wolny kraj, wszyscy mieszkańcy tego kraju znaleźli się niewyobrażalnie trudnej sytuacji, dlatego też powstałą oddolna inicjatywa pomocy myśliwym.   

 Zwrócili się o nią myśliwi z Lwowskiej organizacji Hunter Lviv, której członkowie od dawna są zaprzyjaźnieni z wieloma myśliwymi w Polsce.

  Rozumiejąc ich sytuację wiele osób ruszyło z pomocą w postaci darów materialnych. Powstało wiele zbiórek, najczęściej organizowanych przez internet. Ogromna pomoc z serca ruszyła i już pierwsze transporty z pomocą wyjechały na Ukrainę. 

  Polscy myśliwi nie czekając na odgórne inicjatywy sami zwoływali się i organizowali pomoc jak tylko potrafią i jaka jest możliwa w błyskawicznym czasie. 

  Myśliwi na Ukrainie broniąc swojej ojczyzny, rodzin i domów organizują się i stają do walki z agresorem jak tylko potrafią, często z bronią myśliwską i najprostszym wyposażeniem, jakie mają na stanie. 

  Poniżej kilka zdjęć ze zbiórki akcesoriów myśliwskich, odzieży i środków medycznych dla naszych przyjaciół we Lwowie. 

   Dziękujemy wszystkim anonimowym darczyńcom, wszystkim osobą które przesłałyt wsparcie w postaci sprzętu technicznego. Wasza pomoc jest bezcenna, dlatego prosimy, aby ta pomoc trwała, dopóki nie ustanie zagrożenie na Ukrainie. Prosimy o kolejne dary i przekazywanie tej informacji innym myśliwym i kołom łowieckim. Wspólnie możemy zdziałać bardzo dużo! Darz Bór!

Dla Ukrainy1

 

Dla Ukrainy2

 

Dla Ukrainy3

 

Dla Ukrainy4

 

Dla Ukrainy5

   Pierwsze transporty już dotarły na Ukrainę i służą myśliwym w obronie ojczyzny. Wspólna pasja nas łączy nie tylko podczas polowań ale także w chwili największego zagrożenia!

   Poniżej zdjęcia po dostawie jednego z wielu transportów. 

UkrainaA

 

UkrainaB

 

UkrainaC

 

   Akcja pomocy dla Ukrainy będzie trwała aż do końca, do czasu wygranej wojny przez Ukrainę!
Jeśli możesz pomóc prosimy o kontakt telefoniczny

+ 48 660120079

lub mailowy

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

Daj się odnaleźć

Wspomnienia z kniei

Ankiety łowieckie

Pogotowie postrzał.

TOP