Współpraca PŁ z SMGP

Wspolpraca PP SMGP

 

   Poradnik Łowiecki zacieśnia współpracę ze Stowarzyszeniem Miłośników Gończego Polskiego w kwestii prowadzenia i promowania Pogotowia postrzałkowego.

   Od wielu lat członkowie Stowarzyszenia Miłośników Gończego Polskiego uczestniczą w Pogotowiu postrzałkowym i dzięki swojemu doświadczeniu i doskonale ułożonym psom pomagają wielu kolegom w trudnych sytuacjach. Obecnie poza aktywnym udzielaniem pomocy w ramach Pogotowia postrzałkowego podjęliśmy decyzję o wzajemnym wsparciu się wiedzą i doświadczeniem. Wierzymy, że taka współpraca zdecydowanie będzie służyła przede wszystkim myśliwym. 

  Pogotowie postrzałkowe to na chwilę obecną kilkadziesiąt osób oraz psów w całej Polsce, którzy w razie potrzeby poszukiwania postrzałków zwierzyny grubej chętnie służą pomocą. Nasza przyszła współpraca pomiędzy Poradnikiem Łowieckim a Stowarzyszeniem Miłośników Gończego Polskiego z pewnością zaowocuje rzeczywistą pomocą oraz upowszechnianiem wiedzy o kynologii łowieckiej.

   Zapraszamy wszystkich zainteresowanych kynologią a w szczególności gońćzymi polskimi do odwiedzenia strony SMGP http://www.gonczypolski.pl/

Darz Bór!

Piotr Gawin

 

Daj się odnaleźć

Wspomnienia z kniei

Ankiety łowieckie

Pogotowie postrzał.

TOP