Okazje, promocje ...


Aplikacja Poradnik Łowiecki na smartfony z systemem android rozwija się. Od początku tego roku użytkownicy aplikacji mają możliwość nabywania produktów i akcesoriów w ramach specjanych promocji skierowanych wyłącznie do użytkowników aplikacji.

 PL1  PL2  PL3

Wystarczy zainstalować bezpłatną aplikację ze strony Google play , następnie kliknąć ikonę "Okazje promocje" lub wybrać tą opcję z menu i już możemy wybierać w ofertach promocyjnych. 

Specjalnie dla użytkowników aplikacji Poradnik Łowiecki nawiązał współpracę z firmami, których oferta skierowana jest do myśliwych.  

Na grafikach zamieszczone są hasła, kody rabatowe lub inne informacje. Po kliknięciu w wybraną ofertę przechodzicie na stronę danej firmy gdzie można dokonać transakcji w ramach promocji.

W najbliższym czasie postaramy się powiększać ofertę, tak żeby każdy znalazł coś ciekawego dla siebie.

Ponadto w aplikacji znajdziecie wiele ciekawych informacji przydatnych każdemu myśliwemu, ale co tam jest, najlepiej przekonać się samemu instalując bezpłatną aplikację.

Jeśli masz firmę związaną z łowiectwem i chciałbyś zamieścić w aplikacji swoją ofertę, zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.


Daj się odnaleźć

Wspomnienia z kniei

Ankiety łowieckie

Pogotowie postrzał.

TOP