Gra "Na łowy"

GraA
W październiku 2020 miała miejsce premiera nowej gry logiczno-strategicznej dla dwóch osób "Na łowy"  w założeniu zbliżonej do polowania i gospodarowania w obwodzie.

Krótki opis gry:

Dwóch graczy toczy rozgrywkę, w której polują na zwierzynę (pionki) przeciwnika a jednocześnie dbają o swój własny "zwierzostan".

Gra posiada trzy wersje (stopnie trudności rozgrywki) tak więc mogą w nią grać gracze od kilku do kilkudziesięciu lat  :)

W najtrudniejszej wersji należy przestrzegać okresów polowań, więc w pewnym stopniu gra ma również elementy edukacyjne.

GraB


Co więcej, istnieje sporo możliwości ustalania własnych reguł, więc gra daje możliwości modyfikacji rozgrywek w zależności od pomysłowości graczy.

Każdy gracz rozpoczyna rozgrywkę mając 18 pionów różnych gatunków o różnej punktacji + dwóch myśliwych. Na koniec gry gracze podliczają zdobyte punkty przy czym punktacja zmienia się w zależności od tego czy pion został "upolowany", przeżył rok w łowisku, czy też pozostał na planszy w chwili zakończenia gry.

Gra wykonana jest w całości w drewnie i zapakowana również w drewniane opakowanie/pudełko. W zestawie jest plansza, zestaw pionów, kostek i instrukcja.

GraC

 Grę można zamówić w sklepie internetowym Poradnika Łowieckiego. (dla członków Klubu Sprzedaży Wysyłkowej 10% zniżki)

Gra może być doskonałą rozrywką oraz ciekawym prezentem na każdą okazję.

Piotr Gawin

Daj się odnaleźć

Wspomnienia z kniei

Ankiety łowieckie

Pogotowie postrzał.

TOP