Pszczyńskie lasy ...

Pszczynskielasy

   "Pszczyńskie lasy, bagna Polesia" autorstwa Willy Bezel to druga z serii Exclusive Collection książka wydana przez wydawnictwo ATRA WORLD.

   Autor był ostatnim łowczym księcia pszczyńskiego. Dzięki tym wspomnieniom przeniesiemy się do pszczyńskich lasów o cały wiek wstecz. Piękne opisy sprzed 100 lat przenoszą czytelnika do lasów, jakich dzisiaj trudno szukać i opisują łowy, które powoli pozostają już tylko we wspomnieniach i na kartach takich książek. 

  Wydawnictwo to skierowane jest do szerokiego grona odbiorców. Z pewnością wciągnie każdego myśliwego, leśnika jak i osoby, które tylko interesują się przyrodą. Wspomnienia zapisane pięknym językiem to dodatkowy walor tej książki.

  Kolejnym plusem tego wydawnictwa jest jakość wydania. Książka w twardej oprawie na wysokiej jakości papierze trafnie zakwalifikowana do Exclusive Collection. Jeśli ktoś ceni dobrą treść połączoną z doskonałą jakością, to jest właśnie książka dla niego. 

  "Pszczyńskie lasy, bagna Polesia" to już druga książka z serii Exclusive Collection. Pierwszym tytułem było wydawnictwo "Z myśliwskiego dziennika" autorstwa Wilhelma von Hohenzollerna.

  Wszystkich miłośników książki łowieckiej zapraszamy na stronę wydawnictwa ATRA WORLD gdzie znaleźć można sporą listę tytułów, w tym opisywaną wyżej książkę - http://www.atraworld.pl/


  

 


 

Daj się odnaleźć

Wspomnienia z kniei

Ankiety łowieckie

Pogotowie postrzał.

TOP