Puszcza Białowieska, żubry i łowy

  

PuszczaBialowieska1

   Dla prawdziwych koneserów literatury łowieckiej !!!
   Firma ATRA już przyzwyczaiła nas, że co jakiś czas mamy możliwość nabycia kolejnych, ciekawych pozycji z szeroko rozumianej literatury łowieckiej, na bardzo trudnym i skromnym rynku wydawniczym. Praktyka wskazuje, że czytelnictwo nie cieszy się szczególnym zainteresowaniem myśliwych po polowaniu. A szkoda, bo umykają nam cenne wiadomości i przeżycia umysłowe. To co znajdujemy w książkach, nigdy nie będzie dostępne w internecie. Może więc czas poświęcić trochę więcej zainteresowania tradycyjnej, papierowej książce a nie tylko stronom www ...

   Tym bardziej, że właśnie dzięki wydawnictwu ATRA mamy możliwość uzupełnienia swoich myśliwskich biblioteczek i to często o bardzo ciekawe i atrakcyjne pozycje. 

   Tak jest i tym razem. W ręce czytelników trafia właśnie kolejny z serii łowiecki biały kruk czyli "Puszcza Białowieska, żubry i łowy". 

   Jest to pięknie wydana pozycja w twardej, płóciennej oprawie. Wysokiej jakości papier i druk to tylko szczegóły przy treści tego wydawnictwa. Trzymając ta książkę w dłoniach i przekładając jej karty mam się wrażenie przeżywania tego co się działo w Puszczy Białowieskiej w dawnych czasach. Przeczytamy o ogromnych ilosciach zwierzyny i iście królewskich łowach. 

PuszczaBialowieska3


   Chcecie wiedzieć ile żubrów żyło w puszczy w XIX w? Jak polowano na żubry? Do czzego śłużył róg turzy kniaziowi Włodzimierzowi? Jak skończył się upaek z konia króla Władysława Jagiełło? Co się stało z jednym z 2000 (dwóch tysięcy!!!) włościan, którzy pełnili rolę naganki podczas łowów? Odpowiedzi na te pytania i wiele innych ciekawostek znajdziecie na kartach tej książki, którą polecam wszystkim miłośnikom literatury łowieckiej.

  Polecam szczególnie dlatego, że jest to pozycja wyjątkowa, wydania w nakładzie jedynie 99 egzemplarzy !!! Każdy egzemplarz oznaczony jest kolejnym numerem. Jest o wyjątkowe i niepowtarzalne wydawnictwo. Kto teraz przegapi jego zakup, może już nie mieć takiej możliwości a już wiadomo, że z puli 99 egzemplarzy część trafiła do nowych właścicieli.

  U mnie znajduje się egzemplarz nr 7. Szczęśliwa siódemka nie będzie więc już własnością nikogo innego, ale i Wy możecie jeszcze nabyć tą wyjątkową książkę. Wystarczy odwiedzić stronę wydawnictwa ATRA i ją zamówić.

   Zapraszam na stronę www.atraworld.pl lub na fanpage na FB 

  Specjalne podziękowanie dla właściciela wydawnictwa ATRA Pana Tomasza Krawczyk.

PuszczaBialowieska2

Piotr Gawin


Daj się odnaleźć

Wspomnienia z kniei

Ankiety łowieckie

Pogotowie postrzał.

TOP