Miss/Mister psów myśliwskich 2019 - zgłoszenia

 MissMister2019Strona

 
Firmy wspierające konkurs
EcoGift

Regulamin VII edycji konkursu Miss/Mister psów myśliwskich 2019

1. Niniejszy Regulamin określa zasady uczestnictwa i wyboru Miss/Mistera psów myśliwskich w V edycji konkursu, którego organizatorem jest Poradnik Łowiecki www.poradniklowiecki.pl
2. W konkursie mogą brać udział wyłącznie psy ras myśliwskich  
3. Właściciele psów zgłoszonych do konkursu muszą być członkami PZŁ, związków łowieckich innych krajów, stażystami, lub hodowcami których psy użytkowane są łowiecko (nie dotyczy chartów)
4. Każda osoba może zgłosić do konkursu maksymalnie trzy psy ras myśliwskich
5. Terminarz konkursu:
5.1. Zgłoszenia psów – termin od dnia 1.XII.2018
r. do dnia 15.I.2019r.
5.2. Wybór psów, które wezmą udział w finale konkursu na żywo w II.2019 nastąpi do dnia 20.I.201
9r. W finale weźmie udział maksymalnie 25 psów. W przypadku zgłoszenia większej ilości psów do konkursu, organizator zastrzega prawo dokonania kwalifikacji psów do udziału w finałe na żywo.
5.3. Finał konkursu – II.201
9r. podczas trwania Targów Myślistwa i Strzelectwa KNIEJE w Poznaniu (szczegółowa data i godzina zostanie podana finalistom w terminie późniejszym – prawdopodobna data 2.II.2019 )

6. Wyboru psów, finalistów konkursu, wyboru Miss/Mistera oraz psów wyróżnionych podczas finału na żywo dokona Komisja konkursowa powołana spośród przedstawicieli patronów, sponsorów i organizatora konkursu

7. Zgłoszenia psów do konkursu można dokonać wyłącznie poprzez formularz na stronie konkursowej w serwisie Poradnika Łowieckiego.
8. W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko właściciela, rasę, wiek, płeć psa, imię, osiągnięcia psa na wystawach, konkursach, próbach pracy oraz podczas łowów. 
9. Zgłaszający powinien przesłać od jednego do trzech zdjęć każdego zgłoszonego psa. Preferowane będą zdjęcia psów wykonane podczas polowań i pracy z myśliwym w łowisku.

10. Minimalne rozmiary zdjęcia to 1200x1600 pikseli. Maksymalna objętość jednego zdjęcia do 10 MB.
11. Dokonując zgłoszenia, osoba przesyłająca zdjęcia potwierdza, że ma pełne i nieograniczone prawa autorskie do nadesłanych zdjęć i wyraża zgodę na ich nieodpłatne, dowolne wykorzystanie przez patronów, sponsorów i organizatora konkursu.

12. Wyboru psów, które zakwalifikują się do udziału w finale dokona Komisja konkursowa biorąc pod uwagę nadesłane zdjęcia, osiągnięcia i opis psów podany przez właściciela przy zgłoszeniu.

13. Właściciele psów, które wezmą udział w finale zobowiązują się do przestrzegania Regulaminu finału, który zostanie przedstawiony uczestnikom konkursu oddzielnie.
14. Wyboru Miss/Mistera psów myśliwskich 2019 oraz psów wyróżnionych dokona Komisja konkursowa na podstawie prezentacji psa dokonanej przez właściciela, wyglądu psa i wzajemnych relacji właściciela z psem podczas prezentacji.
15. Przed dopuszczeniem psa do finałowej prezentacji właściciel musi okazać legitymację członkowską PZŁ właściciela (legitymację innego związku łowieckiego lub dzienniczek stażysty) lub potwierdzić, że psy z danej hodowli użytkowane są w łowiectwie (nie dotyczy chartów)
16. Organizator zastrzega sobie prawo zmian powyższego Regulaminu. W przypadku zmian wszyscy uczestnicy konkursu zostaną o tym powiadomieni drogą mailową. Bieżąca treść Regulaminu będzie również dostępna na stronie konkursowej.

17. Zgłoszenie psa/psów do konkursu oznacza akceptację Regulaminu konkursu

UWAGA - Zgłoszenia do konkursu można nadsyłać od 1.XII.2018r.

Imię i nazwisko
Email:
Numer telefonu
Rasa psa, płeć, wiek, imię i przydomek psa, krótka informacja o psie (osiągnięcia na konkursach, wystawach, próbach i na polowaniach)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 ze zmianami). Przyjmuję do wiadomości, że zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych mam prawo do dostępu do podanych przeze mnie danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do udziału w konkursie Miss/Mister psów myśliwskich 2017. Zgadzam się na zamieszczenie przesłanych w zgłoszeniu informacji w serwisie Poradnika Łowieckiego, na stronach sponsorów i patronów konkursu oraz w serwisach społecznościowych. Administratorem danych osobowych jest Poradnik Łowiecki reprezentowany przez Piotra Gawina, Os. Piastowskie 48/4 64-000 Kościan. Potwierdzam również zapoznanie się z Regulaminem konkursu i akceptację jego postanowienia
UWAGA! Minimalny rozmiar zdjęć to 1200 x 1600 pikseli

 
Nr 6. Mały Munsterlander, suka 2 lata 6 miesięcy, Tutti Frutti vom Musterland (FCI).
Próby Pracy Wyżłów i Psów Myśliwskich Małych Ras - pkt. 96, dyplom stopnia I, lok. 5/22 (Liciszewy 2017). Champion Polski, Grand Champion Polski, rozpoczęty Interchampionat. Poluje w Kole Łowieckim "Ponowa" w Mławie
Ancuta1
Ancuta2
Ancuta3
Nr 5. Wyżeł Weimarski krótkowłosy
Suka DEMI 2lata
Blue Denim Alive Silver
Młodzieżowy Champion Polski
Champion Polski
Champion Litwy
Zwycięzca Klasy Otwartej Euro Dog Show 2018
Próby Pracy ukończone dyplomem I stopnia / Borowy Las 2017
Pracuje w Kole Łowieckim "Bażant" w Unisławiu. Przepracowane już dwa sezony polowań zbiorowych, jak i indywidualnych. Uwielbia aportować pióro, zarówno z lądu jak i z wody. Świetnie tropi. Respektuje zwierzynę. Co rano, przy pobudce, kradnie maskotki naszej 8-latce :)

Kubas1

 

Kubas2

 

Kubas3

 

Nr 4. Wachtelchund, pies, 5lat, HUGO  z Wdeckiego Parku, MłChPl  ChPl, MłZwKl2014, ZwPl 2015, KT-1, x2 CPCx2  KD-2, PPMłR-1  pies intensywnie polujący. V-ce zw Europy 2018. REPRODUKTOR, pies intensywnie polujący, praca na otoku, dzikarz w miotach oraz pies polujący na pióro

PatalonHugo1

 

PatalonHugo2

 

Nr 3. Wachtelhund, Suka, 2 lata, Kira z Nowego Folwarku. Pies z wyjątkowym zacięciem w polowaniu na pióro, pracuje również jako tropowiec. 

Jedrkowiak2

 

Jedrkowiak1

 

Jedrkowiak3

 

Nr 2. Karelski pies na niedźwiedzie, 5 lat, IFPAD ze Starej Rzeki, dyplom I st. z konkursów dzikarzy, Ch.Pl, certyfikat użytkowości, pracuje w pogotowiu tropowym przy ZO PZŁ we Wrocławiu.

Jarocki1

 

Jarocki2

 

Jarocki3

 

Nr 1. Beagel 2 lata, Lajla Ladies Hunt FCI, pies tropiący dyplom 1 stopnia

ASzymczak1

 

ASzymczak3

 

ASzymczak2

Daj się odnaleźć

Wspomnienia z kniei

Ankiety łowieckie

Pogotowie postrzał.

TOP