Miss/Mister psów myśliwskich 2019

 MissMister2019Strona

 
Firmy wspierające konkurs
EcoGift

SportDog

Zwycięzcy VIII edycji konkursu

zwyciezcy2019

I miejsce
Posokowiec Bawarski, pies, 4 lata, Top - "Sfora Nemroda", uprawniony reproduktor, certyfikat pracy, champion węgier 2016, 10 wystaw w Polsce - 11 ocen doskonałych , 1 bardzo dobra, 8 medali złotych, 4 srebrne, Champion Węgier, Champion Polski, reproduktor. Pies zgłoszony do Pogotowia postrzałkowego - woj. pomorskie
Kossowski1II miejsce
Posokowiec Bawarski, pies, 18m-c Evan Egon Vtacnik
Młodzieżowy Zwycięzca Klubu 2018, Młodzieżowy Zwycięzca Europy 2018, Najlepszy Junior, Najlepszy Junior Grupy VI, Młodzieżowy Zwycięzca Polski 2018, Najlepszy Junior w Rasie, 
Młodzieżowy Zwycięzca Rasy x 14, 
Najlepszy Junior w Rasie x 13
BOS
BOB
CACIB
Nominacja Cruft's Qual'2019
Młodzieżowy Champion Polski,
Młodzieżowy Champion Słowacji,
Reproduktor,
Międzynarodowa Ocena Pracy Tropowców I Posokowców im. Jana Kierznowskiego
Dypl. Ist. 100 pkt. lok. 1, CPC, CACIT
Majdacka1III miejsce

Ogar polski, JUTRZENKA Leśne Bytowanie, 7 miesięczna, BIS Młodszych szczeniąt Spała lok. 4, Chmapion szczeniat Słowacji, za miesiąc rozpoczyna przygodę z polowaniami oraz tropieniem.
RybakB3Pozostałe psy biorące udział w konkursie

Wyżeł niemiecki krótkowłosy, suka 18 m. Czika Kajminia FCI, dyplom 1 stopnia, zaczyna karierę wystawową z bardzo dobrym rezultatem. Świetnie spisuje się podczas polowań, pracuje z lądzu jak i wody.

 

Baran1

 

Łajka zachodniosyberyjska, pies, 4 lata, Borys. Doskonaly w polowaniu na dziki zarówno indywidualnie jak i zbiorowo. Pies niezwykle wytrwaly w pracy, o ogromnej pasji, nieustepliwy i opanowany. Wspaniały przyjaciel, towarzysz łowów. Poprostu najwspanialszy pies na świecie.

 

Morawski1

 

Jestem 15-miesięcznym psem rasy Gończy Słowacki.Mam na imię Horus z Buczynowych Górek.Dla znajomych Horus.Mój zawód wykonywany, jak i wyuczony,to tropowiec.Podobno mam dobry nos-szczególnie jak mój pan schowa gdzieś jedzonko.To mój pierwszy sezon łowiecki w życiu.Szukam gościnnie w Kole Łowieckim nr 3 Cyranka w Brzegu.Miałem się nie chwalić,ale jak się chwalą wszyscy to ja też:
Regionalna Ocena Tropowców 92pkt.,IV lokata,dyplom I stopnia
Międzynarodowa Ocena Pracy Tropowców im. Jana Kierznowskiego 92pkt.,dyplom I stopnia
Młodzieżowy Champion Polski
Młodzieżowy Zwycięzca Polski 2018
Młodzieżowy Zwycięzca Europy i BOS rasy
Najlepszy Junior w Rasie x 5
Młodzieżowy Zwycięzca Rasy x5
BOB X3, BOSX3
Najlepsze szczenię w Rasie x3
Pomimo mojego młodego wieku udało mi się podnieść parę ładnych dziczków,i nie tylko.Przedeptałem na otoku około 50km.Tworze z moim panem zgrany team.
PS:Tylko nie mówcie nikomu,że uwielbiam drapanie za uchem.

Wojtyna1

 

Gończy polski, suka,7-miesięcy, Kora. Z racji młodego wieku jak narazie nie brałam udziału w żadnych konkursach. Moim największym sukcesem jest aportowanie kaczki.

 

Walczak3

 

Wyżeł niemiecki krótkowłosy, suka 4 lata, AJA Wystrzałowa Stójka. Pochodzi z linii psów, której początki sięgają lat 50-tych XX w. Doskonała w pracy w łowisku (zdarza się jej zaaportować 2 kaczki naraz,foto w załączeniu), wystawia klasycznie zwierzynę w polu, pracuje na farbie, potrafi zatrzymać postrzałka, bardzo karna z silną pasją łowiecką.
Osiągnięcia na konkursach pracy:
II miejsce - konkurs wyżłów w kl. wielostronnej Biskupin 2017 (regionalny)
II miejsce - championat Klubu WNK Ukrainy w klasie wielostronnej dla psów do 2 lat - Winnica 2016
II miejsce - konkurs krajowy wyżłów w kl. wielostronnej na Ukrainie - Umań 2018
Posiada jako jedyny wyżeł w Polsce 2 dyplomy w pracy na przepiórce (bardzo trudne do zdobycia).
Osiągnięcia wystawowe:
Krajowa wystawa psów myśliwskich Inowrocław 2017 - lokata I, ocena doskonała, medal złoty, CWC - klasa użytkowa
Krajowa wystawa psów myśliwskich Twardy Dół 2018 - ocena doskonała, CWC/CAC - klasa użytkowa
Karnawałowa wystawa psów rasowych Gdańsk 2018 - najlepszy pies użytkowy, najlepsza dorosła suka

Matyjasik1

Płochacz niemiecki, suka w wieku 8 lat Ida z Gridziskich Borów. Posiada tytuł Młodzieżowego Championa i Championa Polski. Dyplom II stopnia w klasie płochaczy wielostronnych. Pasja łowiecka ogromna, choć powoli ze względu na wiek trzeba pomyśleć o psiej emeryturze. Ida jest znana z tego, że u niej nie ma niepodniesionych aportów - wśród myśliwych znana jako Profesor Łapa.

SkuriatB1

Płochacz niemiecki, suka w wieku 17 miesięcy Beyra od Hrabetickeho lesa. Sunia aktywnie bierze udział w polowaniach. W chwili obecnej ma tytuł Młodzieżowego Championa, dyplom I stopnia w klasie płochaczy wielostronnych i tytuł najlepiej pracującego psa na wodzie. W chwili obecnej pracujemy nad tytułem Chempiona Polski. Na polowaniach jest niezastąpionym towarzyszem

Skuriat1

Płochacz niemiecki, wiek 5 lat, Idol Any-Bon, Idol to wyjątkowo utalentowany myśliwsko pies. Posiada 2 dyplomy 1 st tropowców oraz dyplom 1 st dzikarzy, Idol jest również świetnym aporterem. Posiada liczne potomstwo osiągające sukcesy na konkursach myśliwskich oraz wystawach. Ponadto Idol jest Młodzieżowym Championem Polski oraz Championem Polski, posiada również 2 wnioski do Interchampiona.

Stachowiak1

Płochacz niemiecki, ur. 31.01.2018, LUKA z Nowego Folwarku,polująca i wystawowa, Młodzieżowy Champ. polski, Młodzieżowy Zwycięzca Polski 2018, Champion Słowacji szczeniąt, na wiosnę będą próby tropowe.

Rybak1

Mały Munsterlander, suka 2 lata 6 miesięcy, Tutti Frutti vom Musterland (FCI).
Próby Pracy Wyżłów i Psów Myśliwskich Małych Ras - pkt. 96, dyplom stopnia I, lok. 5/22 (Liciszewy 2017). Champion Polski, Grand Champion Polski, rozpoczęty Interchampionat. Poluje w Kole Łowieckim "Ponowa" w Mławie
Ancuta1
Wyżeł Weimarski krótkowłosy
Suka DEMI 2lata
Blue Denim Alive Silver
Młodzieżowy Champion Polski
Champion Polski
Champion Litwy
Zwycięzca Klasy Otwartej Euro Dog Show 2018
Próby Pracy ukończone dyplomem I stopnia / Borowy Las 2017
Pracuje w Kole Łowieckim "Bażant" w Unisławiu. Przepracowane już dwa sezony polowań zbiorowych, jak i indywidualnych. Uwielbia aportować pióro, zarówno z lądu jak i z wody. Świetnie tropi. Respektuje zwierzynę. Co rano, przy pobudce, kradnie maskotki naszej 8-latce :)

Kubas1

Wachtelchund, pies, 5lat, HUGO  z Wdeckiego Parku, MłChPl  ChPl, MłZwKl2014, ZwPl 2015, KT-1, x2 CPCx2  KD-2, PPMłR-1  pies intensywnie polujący. V-ce zw Europy 2018. REPRODUKTOR, pies intensywnie polujący, praca na otoku, dzikarz w miotach oraz pies polujący na pióro

PatalonHugo1

Wachtelhund, Suka, 2 lata, Kira z Nowego Folwarku. Pies z wyjątkowym zacięciem w polowaniu na pióro, pracuje również jako tropowiec. 

Jedrkowiak2

Karelski pies na niedźwiedzie, 5 lat, IFPAD ze Starej Rzeki, dyplom I st. z konkursów dzikarzy, Ch.Pl, certyfikat użytkowości, pracuje w pogotowiu tropowym przy ZO PZŁ we Wrocławiu.

Jarocki1

Beagel 2 lata, Lajla Ladies Hunt FCI, pies tropiący dyplom 1 stopnia

ASzymczak1

 

Daj się odnaleźć

Wspomnienia z kniei

Ankiety łowieckie

Pogotowie postrzał.

TOP