Aplikacje

Mapy obwodów

Sklep Poradnika

Szukaj

Poznań zaprasza na wielkie łowy!

Knieje2018 1000Poznań,9.01.2018

Poznań zaprasza na wielkie łowy!

 

Łowiectwo bardzo często zakodowane jest w DNA. Dla myśliwych to styl życia, największa pasja, odskocznia od stresu w życiu zawodowym, a także możliwość obcowania ze środowiskiem naturalnym.

W tym właśnie kierunku zmierzają Targi Myślistwa i Strzelectwa KNIEJE, które dziś z jednej strony są ważnym w branży wydarzeniem, z drugiej zaś częścią kultury łowieckiej. – Targi KNIEJE to nie tylko różnorodna ekspozycja szeroko rozumianego asortymentu myśliwskiego, ale też kuchnia i sztuka myśliwska, gra na rogu, wabienie zwierzyny, ptaki łowne, psy myśliwskie, pokazy mody łowieckiej, rozmowy, wymiana myśli, doświadczeń i wiele innych elementów tworzących kulturę łowiecką – zapewnia Jakub Patelka, dyrektor projektu. – To również możliwość czerpania wiedzy od kolegów po fachu oraz sposób na miłe spędzenie czasu – dodaje.

Zapraszamy na VIP DAY

W tym roku w dniach 9-11 lutego odbędzie się czwarta edycja Targów Myślistwa i Strzelecka KNIEJE. Po raz kolejny do serca Wielkopolski, które słynie z doskonałych terenów łowieckich oraz wielopokoleniowej tradycji kultywowanej przez wielu myśliwych, zwita brać łowiecka. Trzy poprzednie odsłony Targów zakończyły się sukcesem i potwierdzają, że obrany przez organizatorów kierunek jest słuszny. W 2017 roku w ramach Targów KNIEJE swoją ofertę zaprezentowało 89 wystawców, których odwiedziło 10.737 myśliwych. – Mamy nadzieje, że bogata oferta wystawców, którzy zaprezentują nowości produktowe wiodących na rynku marek myśliwskich, przyciągnie olbrzymią publikę, wśród której znajdą się myśliwi, leśnicy oraz fani sportów strzeleckich
i outdoorowych – tłumaczy Jakub Patelka.
– Choć na polskim rynku brakuje imprezy o stricte biznesowym charakterze, my pozostajemy wierni pasji, dlatego Targi KNIEJE będą wydarzeniem dedykowanym hobbystom, podczas którego można detalicznie kupić produkty z branży łowieckiej – zapewnia Jakub Patelka. Nie oznacza to, że Targom KNIEJE brakuje pierwiastka biznesowego. Wręcz przeciwnie. Jest nim VIP DAY, czyli pierwszy dzień Targów. – To wyjątkowe piątkowe popołudnie, podczas którego w komfortowych warunkach będzie można zapoznać się z innowacyjnymi rozwiązaniami z zakresu myślistwa i łowiectwa. VIP DAY dedykowany jest wyselekcjonowanej grupie gości targowych, głównie profesjonalnym zwiedzającym i przedstawicielom mediów. Dla firm uczestniczących w Targach KNIEJE, to również okazja do zaproszenia swoich najlepszych klientów i gości specjalnych, by w przyjaznej atmosferze porozmawiać o interesach – dodaje.


Nowości na Targach KNIEJE

W ciągu czterech lat Targi Myślistwa i Strzelectwa KNIEJE zyskały pozytywne rekomendacje myśliwych. – To najsilniejszy argument przemawiający za słusznością podjętej decyzji oraz kierunku, w którym zmierzamy – podkreśla Jakub Patelka. – Oczywiście nie spoczywamy na laurach. Z każdym rokiem testujemy nowe rozwiązania, wprowadzamy dodatkowe wydarzenia towarzyszące Targom, która są również wabikiem na odwiedzających. W tym roku kładziemy jeszcze większy nacisk na edukację myśliwską i przyrodniczą. – Dzięki wspólnej inicjatywie podjętej z Polskim Związkiem Łowieckim, Uniwersytetem Przyrodniczym w Poznaniu i Lasami Państwowymi na Targach KNIJEJE powstanie przestrzeń edukacyjna, w której będzie można poznać, czym właściwie jest łowiectwo. Ważnym elementem edukacji jest wiedza na temat tego, jakie pozytywne i negatywne skutki niosą ze sobą poszczególne gatunki zwierząt oraz ich życie w przyrodzie – pointuje. Nowością będą również Targi Survival Force Expo dedykowane miłośnikom sztuki przetrwania i paramilitarnych klimatów.

Odwiedzający mogą liczyć na różnorodną ekspozycję broni, odzieży, optyki myśliwskiej i ofertę gadżetów, które usprawnią każdą wyprawę łowiecką. Dodatkowo ekspozycję poszerzą również firmy mające w swojej ofercie pojazdy terenowe czy ekwipunek turystyczny.

Więcej informacji na www.knieje.pl


 


Daj się odnaleźć

Wspomnienia z kniei

Ankiety łowieckie

Pogotowie postrzał.

TOP