Ankiety łowieckie

Ankiety

   Ankiety łowieckie to nowy dział Poradnika Łowieckiego, w któym przeprowadzać będziemy ankiety związane z łowiectwem. Sondy i ankiety są nieocenionym źródłem wiedzy i informacji na interesujące nas tematy. Niestety nie zawsze mamy możliwość pełnego korzystania z wiedzy, która nas interesuje. Chociaż istnieją zbiory informacji prowadzone przez różne oficjalne organy czy związki, jednak często dotarcie do źródeł jest utrudnione. Pozostaje nam wówczas mozolne zdobywanie informacji we własnym zakresie. Aby Wam to ułatwić powstał dział "Ankiety łowieckie" gdzie gromadzone będą informacje z szeroko rozumianego tematu łowiectwa. Wszystkie dane statystyczne będą dostępne publicznie a jednocześnie udział w ankietach gwarantuje uczestnikom anonimowość. 

    Zapraszamy do wypełniania ankiet. W chwili obecnej aktywne są dwie ankiety na temat postrzałków zwierzyny i kynologii łowieckiej.

  Jeśli jesteś ciekaw innych informacji, jeśli chcesz zebrać dane na interesujący Cię tamt, możesz to zrobić w tym miejscu. W porozumieniu z PŁ możesz opublikować własną ankietę na tej stronie (kontakt mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. )

 

www.ankieter.poradniklowiecki.pl

 

Daj się odnaleźć

Wspomnienia z kniei

Ankiety łowieckie

Pogotowie postrzał.

TOP