Mapy obwodów

Ankiety łowieckie

Kamera EREAGLE E1

Szukaj

Kamery firmy Ereagle

 

4kamery

    Nie tak dawno na stronach PŁ opisywałem fotopułapkę/kamerę firmy Eregale model E1. Firma nie poprzestała jedynie na tym jednym - swoją drogą doskonałym - modelu. Na rynek wprowaadzane są kolejne fotopułapki o coraz doskonalszych parametrach i ciekawych rozwiązaniach. 

   Pierwsza z lewej to opisywany już dokładnie model E1. Czas więc pokrótce przedstawić kolejne modele. Model E1B ma dwie odmiany, jedna z doświetlaniem widocznym (850 nm) a druga niewidocznym (940 nm) dla ludzkiego oka. Światło widoczne może nie być przydatne w łowisku, za to doskonale sprawdza się w zabudowaniach i na parkingach. Jest to dodatkowy element odstraszający potencjalnych złodziei. Z góry bowiem nieproszeni goście wiedzą, że są nagrywani i z pewnością będą starali się unikać takich miejsc. W przypadku światła niewidocznego nagranie też pozostanie, ale nie zawsze pozwala ono na identyfikację osoby, dlatego lepiej zapobiegać (widocznym światłem) niż martwić się po fakcie, czy jakość filmów i zdjęć będzie wystarczająca. Dla użytkownika najważniejsze jest to, że ma wybór. Ostatnia z kamer model E1C to kamera, która pozwala na nagrywanie kolorowych zdjęć i filmów w nocy. Zastosowane diody dają wystarczająco dużo światła do takich nagrań i zdjęć. Z oczywistych powodów jest to również światło widoczne dla ludzi.

   Jako potencjalni użytkownicy możemy więc wybierać w zależności od przyszłego zastosowania kamery. Modele E1B i E1C mają też większy zasięg (30 metrów) niż model E1 (20 metrów).  Pozostałe dane techniczne nie różnią się zasadniczo od opisywanego w PŁ modelu E1. Wszystkie kamery mają doskonały procesor co gwarantuje wyjątkowo dobrej jakości nagrania i zdjęcia.

E1B 1       E1B 2 

 

   Ostatnio firma Ereagle wprowadziła na rynek kamerę z funkcją GPRS co umożliwia przesyłanie wiadomości SMS lub nagranych zdjęć jako wiadomość MMS. Praktycznie użytkownik ma teraz do wyboru pełny pakiet fotopułapek/kamer od najproistszych do tych bardziej zaawansowanych. Dla przypomnienia podam tylko, że są to kamery  doskonaej jakości i w bardzo przyzwoitych cenach producenta, dla których jak do tej pory nie ma konkurencji na polskim rynku kamer. 

kameraMms
   Więcej informacji o wszystkich produktach firmy Ereagle można znaleźć na stronie producenta www.ereagle.com lub wysyłając zapytanie ofertowe na adres sales@ereagle.com  Więcej informacji możecie także uzyskać w Poradniku Łowieckim.


 I na koniec najważniejsza sprawa. Producent obniżył cenę wszystkich modeli. Jeżeli jesteście zainteresowani tymi kamerami - zarówno osoby prywatne jak i firmy - zapraszam do kontaktu mailowego
poradniklowiecki@gmail.com lub bezpośrednio z producentem (w języku angielskim) na adres sales@ereagle.com 


Tu możecie przeczytać więcej o modelu E1 >>>

Piotr Gawin

Polecamy

Wspomnienia z kniei

Postrzałki ankieta

Daj się odnaleźć

TOP