Pamiątkowe karty stanowiskowe

   Z pewnością nie raz zastanawialiście się nad pamiątką lub prezentem dla myśliwego. Im ktoś starszy tym trudniej coś oryginalnego i ciekawego znaleźć. W końcu każdy po krótszym czy dłuższym czasie ma kompletne wyposażenie I kolejny nóż czy futerał do broni nie sprawia tak dużej radości.

   Szukamy więc pamiątek, które sprawią radość a jednocześnie po latach będą budziły wspomnienia z łowów. Mogą to być dyplomy czy medale, ale równie dobrze … karty stanowiskowe z polowania zbiorowego!!!

   Tak, właśnie karty stanowiskowe są doskonałą pamiątką dla każdego myśliwego, szczególnie jeśli uczestniczy w polowaniu jako gość lub miało miejsce zdarzenie, o którym warto pamiętać.

Pewnie wielu z nas pamięta młodzieńczy lata kiedy to zbierało się przeróżne karty okolicznościowe, czy to piłkarzy, czy historyjki z gum do żucia. Podobny pomysł można przenieść w dorosłe życie. Jeśli organizujemy polowanie zbiorowe ze specjalnej okazji to możemy w prosty i tani sposób zadbać o pamiątkę dla każdego myśliwego biorącego w nim udział. Na kartach można nadrukować logo koła lub odpowiedni tekst. Taka karta z pewnością sprawi radość każdemu a przy okazji można wprowadzić do koła ciekawą tradycję corocznych polowań jubileuszowych czy upamiętniających zasłużonych nemrodów. Zastosowanie takich kart stanowiskowych jest ogromne. Oczywiście pomijając ich podstawową funkcje wyznaczania miejsc w kolejnych miotach możemy nadrukować na nich tekst lub grafikę, która pozostanie uczestnikom łowów na pamiątkę. Wielu z nas bywa na polowaniach organizowanych w innych kołach. Staramy się wtedy, aby po takich łowach pozostała pamiątka. Czasami są to jedynie fotografie, innym razem emblemat lub odznaka danego koła. Jednak podobnie ciekawą pamiątką są właśnie karty stanowiskowe.

   Przykłady takich okolicznościowych i pamiątkowych kart możecie zobaczyć poniżej. Wszystkie wykonał Kolega Marek Bublej.

   Zapraszam wszystkich zainteresowanych na stronę
http://tm-pkw.wixsite.com/tmpkw/karty-stanowiskowe gdzie znajdziemy dużo więcej ciekawych pomysłów na pamiątki np. grawerowane ręcznie szkła.


 Karta3 Karta4 
 Karta5

 

Karta6

 Karta7
 Karta8
 Karta9  Karta11
  Karta10

  Oprócz kart stanowiskowych zamówić możemy także specjalnie zaprojektowane i przygotowane podziękowania. Wszystkie wyorby moga być laminowane, co ułatwia ich użytkownaie na polowaniu i zabezpiecza przed uszkodzeniem.
 Karta1  
 Karta2

 

 

Daj się odnaleźć

Wspomnienia z kniei

Ankiety łowieckie

Pogotowie postrzał.

TOP