Lowiec.com.pl Myśliwski Portal Ogłoszeniowy

 LowiecComPl1 Zapraszamy Wszystkich Myśliwych oraz Sympatyków do odwiedzenia oraz skorzystania z darmowego nowo powstałego portalu ogłoszeniowego poświęconego tematyce myśliwskiej www.lowiec.com.pl
Ogłoszenia, kalendarz polowań, ciekawostki, porady - czyli to, co myśliwi lubią najbardziej!

Jak sprawiliśmy, że bywalcy łona natury poczuli się dobrze w dżungli ... internetowej?

LowiecComPl2

   Po kilku latach obcowania z myślistwem, wstąpiłem do koła gdzie poznałem wielu wspaniałych kolegów. Jak każdy „nowy”, zacząłem od zgłębiania wiedzy w zakresie sprzętu na pierwsze wyposażenie. Posiadając bardzo niewielką wiedzę z dziedziny balistyki, broni i amunicji, pomógł mi wówczas serdeczny kolega z koła, obrać kierunek poszukiwań. Bazując na swoim doświadczeniu, oraz przy wsparciu kolegi, dokonaliśmy „wspólnego wyboru”, który początkowo świetnie się sprawdzał, jednak z upływem czasu i zdobywanego doświadczenia przestał spełniać swoją funkcję. Ponowne wspólne rozmowy z kolegami, oraz ciągłe przeszukiwania Internetu, zaczęły podsuwać mi pytanie - „ Czemu nie ma jednego portalu myśliwskiego, na którym można znaleźć wszystko, sprzedać wszystko, oraz porozmawiać o wszystkim z kolegami po strzelbie?

   Wraz z rozwojem umiejętności, oraz jeszcze większej pasji, zaczęły mi przybywać kolejne jednostki broni. Wraz z nimi kolejne godziny przeszukiwań Internetu, dopytywania kolegów, oraz trud w poszukiwaniu tego, czego dokładnie szukam. Kolejny raz nie obyło się bez konieczności zbycia używanego sprzętu, z którym nie było co zrobić. Oczywiście znajdowałem wiele różnych stron związanych z myślistwem, aczkolwiek zawsze czegoś mi tam brakowało… Wówczas zdałem sobie sprawę, że tak naprawdę największy problem sprawia wszystkim pozbycie się używanego sprzętu, oraz brak jednego miejsca, w którym możemy łatwo i szybko porównać oferty wielu sklepów, na wybrany przez nas artykuł, zarówno nowy jak i używany.

LowiecComPl3   Przysłowiową kropką nad „i” był brak wspólnego portalu, na którym można by było jednocześnie, poza bronią, optyką, znaleźć samochód myśliwski, oraz najwierniejszego przyjaciela –myśliwego psa. Nie wspomnę już o polowaniach komercyjnych, o których prędzej czy później każdy myśliwy zamarzy.

   Po wielu latach i godzinach rozmów z kolegami po strzelbie stwierdziłem, że pomogę wszystkim myśliwym, zarówno tym doświadczonym jak i początkującym. Przy ogromnej determinacji oraz nieocenionym wsparciu Kolegów po strzelbie stworzyłem Myśliwski Portal Ogłoszeniowy pod adresem www.lowiec.com.pl , na którym w bardzo przyjaznej formie, oraz w profesjonalny sposób zawarłem kluczowe obszary związane z codziennym potrzebami myśliwego w połączeniu z rozbudowaną wyszukiwarką oraz edytorem dodawania ogłoszeń.

LowiecComPl4   Głównym jego celem jest umieszczanie oraz przeszukiwanie ogłoszeń zarówno indywidulanych jak i komercyjnych, które w niedalekiej przyszłości stworzą jednolitą bazę ofert nowych jak i używanych.
   Wierzę, że oddany do użytku portal spełni oczekiwania wszystkich „Kolegów” pod względem funkcjonalności oraz treści w nim zawartych. Jednocześnie liczę na Wasze sugestie i uwagi, które pomogą mi stworzyć narzędzie przyjazne dla całego grona myśliwskiegoTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłego użytkowania !!!

Zespół ŁOWIEC.COM.PL

 


 

Daj się odnaleźć

Wspomnienia z kniei

Ankiety łowieckie

Pogotowie postrzał.

TOP