KNIEJE 2018 podsumowanie

 Knieje2018LogoPoziome

Poznań, 12.02.2018 r.

Targi Myślistwa i Strzelectwa KNIEJE za nami!

Nowości na sezon łowiecki 2018, zawody strzeleckie, pokaz mody myśliwskiej, prezentacja najpiękniejszych ras psów myśliwskich i ptaków wykorzystywanych w polowaniach, edukacja przyrodniczo-łowiecka, dobra zabawa i wiele pozytywnych emocji – tak w skrócie można opisać czwartą edycją Targów Myślistwa i Strzelectwa KNIEJE, które w dniach 9-11 lutego odbyły się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

– Tegoroczna odsłona Targów KNIEJE przeszła już do historii. Liczymy, że fantastyczna zabawa, jaka towarzyszyła wydarzeniu sprawi, iż środowisko myśliwskie na długo je zapamięta – podkreśla Jakub Patelka, dyrektor projektu.

– Na powierzchni około 5400 m kw swoją ofertę zaprezentowało ponad 100 firm, wśród których na pierwszym planie pojawili się branżowi liderzy. Do dyspozycji zwiedzających było blisko 150 marek, a także kilkadziesiąt nowości. Powyższe dane potwierdzają, że branża myśliwska rozwija się dynamicznie, a razem z nią także i Targi KNIEJE, które co roku zwiększają liczbę wystawców i odwiedzających – dodaje. Różnorodna ekspozycja przygotowana przez wystawców cieszyła się zainteresowaniem ze strony uczestników Targów. Najwięcej emocji wzbudziły nowe modele broni będącej najważniejszym asortymentem wśród myśliwych. Odwiedzający chętnie gościli również na stoiskach z artykułami z kategorii optyki myśliwskiej.

Targi Knieje to miejsce, gdzie można rozwijać swoje zainteresowania oraz wielką pasję. To również czas spotkań ze znakomitymi specjalistami, którzy z chęcią dzielą się posiadaną wiedzą. KNIEJE to też bogaty program wydarzeń towarzyszących przygotowywanych z myślą o branży łowieckiej. Na liście atrakcji znalazły się koncerty zespołu BABRZYSKO, zawody strzeleckie, konkurs budowy ambon do polowań zbiorowych, pokazy mody myśliwskiej i outdoorowej firmy Fjällräven prezentacja najpiękniejszych ras psów myśliwskich oraz ptaków wykorzystywanych w sokolnictwie. Brać łowiecka, która odwiedziła Poznań miała też okazję skosztować potraw z dziczyzny przygotowanych przez Jakuba Wolskiego, uczestnika 6 edycji Hell's Kitchen. Targom towarzyszyły również pokazy kulinarne w wykonaniu Krzysztofa Lechowskiego, strefa edukacji przyrodniczej, aranżacja przestrzeni „Kultura Łowiecka”, strzelnice do strzelań elektronicznych, prezentacja psów ratowniczych, czy konkurs jedzenia na czas kilogramowego wildburgera.

KNIEJE to jedno z wydarzeń, które odbywa się w ramach Targów „5 PASJI” (KNIEJE, RYBOMANIA, BOATEX, TOUR SALON, SURVIVAL FORCE EXPO). Prócz braci łowieckiej na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich gościli też wędkarze, pasjonaci sportów wodnych, miłośnicy podróży i militarnych oraz survivalowych klimatów. Tegoroczna liczba uczestników bloku „5 PASJI” wyniosła blisko 40.000 osób.

Więcej informacji na www.knieje.pl

knieje1

knieje2

knieje3

knieje4

knieje5

knieje6

knieje7

knieje8

knieje9 

 

 

 

Daj się odnaleźć

Wspomnienia z kniei

Ankiety łowieckie

Pogotowie postrzał.

TOP