Poradnik Łowiecki - aplikacja na smartfony


 AplikacjaPoradnikLowiecki  Już jest dostępna nowa, bezpłatna aplikacja dla użytkowników smartfonów z systemem android.

 
  Poradnik Łowiecki to aplikacja, która "w pigułce" zawiera najważniejsze informacje z serwisu Poradnika Łowieckiego. 

   Jasny i przejrzysty interfejs, duze przyciski ułatwiające nawigację każdemu. Graficzne przedstawienie poszczególnych przycisków wskazuje na zawartość. Znajdziemy tu więc uproszczoną wersję informacji o Pogotowiu postrzałkowym, Pogotowiu aporterów, Łowieckim GPS-ie i obwodach łowieckich (w rozbudowie). Nie zabrakło też uproszczonej wersji aplikacji o sygnałach łowieckich.

  Poradnik Łowiecki jako aplikacja do poprawnego działania wymaga włączenia w smartfonie transmisji danych (połączenia z internetem). W ten sposób będziemy mieli dostęp do map informacyjnych. W planie jest dalsza rozbudowa i uzuełnianie aplikacji o kolejne przydatne każdemu myśliwemu informacje. Pierwsza wersja wymaga jednak przetestowania i zebrania opinii, co należałoby w aplikacji uzupełnić. 

   Mam nadzieję, że ta bezpłatna aplikacja przypadnie wszystkim do gustu i będzie pomocna na łowach i w codziennym użytkowaniu.

Przykładowe zrzuty ekranu

Mapa Pogotowia postrzałkowego Mapy obwodów  ...  ... z opisem granic i lokalizacją urządzeń łowieckich Sygnały łowiecckie
AplikacjaPL2  AplikacjaPL3  AplikacjaPL4  AplikacjaPl5 

 

Aplikację można pobrać i zainstalować bezpośrednio ze strony Google Play
 

Piotr Gawin


Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Daj się odnaleźć

Wspomnienia z kniei

Ankiety łowieckie

Pogotowie postrzał.

TOP