Klej Stormsure

Klej

   W tym roku firma WILKOR wprowadziła na rynek klej Stormsure. Klej produkuje firma brytyjska. Przeznaczony jest on praktycznie do wszystkich materiałów i wyrobów, tak gdzie zachodzi konieczność załatania dziury.


   Wyjątkową cechą tego kleju jest to, że nie potrzebujemy łatek! O ile inne kleje są doskonałe, jednak do załatania dziury używamy łatki. Ten klej pod tym względem jest przełomowy. Możemy się ratować w każdej sytuacji, nawet wówczas, gdy nie mamy zestawu do klejenia.


   Klej Stormsure sprzedawany jest w opakowaniach rożnej wielkości. Myśliwemu wystarczy najmniejsze opakowanie, które zmieści się w kieszeni czy torbie myśliwskiej. Drugą ciekawą właściwością tego kleju jest to, że wysychając tworzy mocną ale jednocześnie elastyczną powłokę.


   Zdarza się, że na polowanie wybieramy się w odległe łowiska. Kuszą nas kaczki a tu nagle jedno stąpnięcie na złamany patyk i w woderach czy kaloszach dziura. Co robić w takiej sytuacji? Do sklepów daleko a tego jeszcze dzień świąteczny i wszystko zamknięte. Czy pozostaje nam zrezygnować z polowania i przyglądać się jak kolejne kaczki zawisają w trokach kolegów? Nie, jeśli mamy w torbie myśliwskiej klej Stormsure, który wyratuje nas z takiej opresji.


   Pewnie po powrocie do domu nie obędzie się solidnej łatki lub nawet nowych kaloszy, ale nie zmarnujemy pięknych łowów stojąc w szuwarach w dziurawym kaloszu lub przyglądając się z dalszej odległości poczynaniom innych łowców.

Chcesz mieć udane łowy? Pomyśl jeszcze przed sezonem na kaczki i zaopatrz się w ten klej.

Więcej informacji, zdjęcia i filmy poglądowe znajdziesz na stronie firmy Wilkor.

Piotr Gawin

.

Daj się odnaleźć

Wspomnienia z kniei

Ankiety łowieckie

Pogotowie postrzał.

TOP