Daj się odnaleźć

Mapy obwodów

Ankiety łowieckie

Pogotowie postrzał.

Kamera EREAGLE E1

Aplikacje

Oceń psa

Szukaj

Premiera lokalizatora DogTrace GPS X20 na polskim rynku

LokalizatorGPS   Wielofunkcyjne urządzenie DOG GPS X20 skonstruowano z myślą o myśliwych. Łączy w sobie najnowsze technologie oraz doświadczenie firmy DogTrace, która od prawie 15 lat projektuje i produkuje w Czechach wyroby dla wymagających przewodników psów.

   DOG GPS X20 umożliwia lokalizację psa na dystansie do 20km. Wyposażone w nadajnik umieszczony na obroży oraz odbiornik w przenośnym urządzeniu, daje możliwość monitorowania pozycji psa (kierunku i odległości) w stosunku do przewodnika. Nadajnik uzyskuje informacje o lokalizacji z systemu satelitarnego GPS i przy pomocy transmisji radiowej przesyła pozycję do odbiornika.

   W DOG GPS X20 zaimplementowano najistotniejsze dla myśliwych funkcje:
- lokalizacja,

- kompas,
- FENCE – akustyczna granica (informuje, gdy pies przekroczy ustaloną wcześniej odległość od odbiornika)
- BEEPER (informuje czy pies przemieszcza się czy pozostaje na miejscu).

   Obroża oraz odbiornik są wodoszczelne i wytrzymałe, aby sprzęt sprawdzał się w każdych warunkach pogodowych i terenowych. Do jednego odbiornika, który posiada wyraźny i podświetlany wyświetlacz, można w prosty sposób zaprogramować 9 psów. Zasięg lokalizacji na wolnej przestrzeni wynosi do 20km.

   Z myślą o ciągłym wielogodzinnym użytkowaniu DOG GPS X20 jest zasilany akumulatorami, które działają 40 godzin, a przy rzadszym aktualizowaniu pozycji psa nawet do 50 godzin. W zestawie ładowarka do akumulatorów i praktyczna walizka do przechowywania sprzętu, który objęty jest 3 letnią gwarancją.

   Po nabyciu urządzenia nie trzeba się logować, kupować kart ani licencji – sprzęt jest gotowy do użycia. Jedynym kosztem, jaki ponosi klient za korzystanie z urządzenia, jest jego zakup.

   Szczegółowy opis DOG GPS X20 na: www.sport-dog.pl

Piotr Gawin

Polecamy

Wspomnienia z kniei

Postrzałki ankieta

TOP