Premiera lokalizatora DogTrace GPS X20 na polskim rynku

LokalizatorGPS   Wielofunkcyjne urządzenie DOG GPS X20 skonstruowano z myślą o myśliwych. Łączy w sobie najnowsze technologie oraz doświadczenie firmy DogTrace, która od prawie 15 lat projektuje i produkuje w Czechach wyroby dla wymagających przewodników psów.

   DOG GPS X20 umożliwia lokalizację psa na dystansie do 20km. Wyposażone w nadajnik umieszczony na obroży oraz odbiornik w przenośnym urządzeniu, daje możliwość monitorowania pozycji psa (kierunku i odległości) w stosunku do przewodnika. Nadajnik uzyskuje informacje o lokalizacji z systemu satelitarnego GPS i przy pomocy transmisji radiowej przesyła pozycję do odbiornika.

   W DOG GPS X20 zaimplementowano najistotniejsze dla myśliwych funkcje:
- lokalizacja,

- kompas,
- FENCE – akustyczna granica (informuje, gdy pies przekroczy ustaloną wcześniej odległość od odbiornika)
- BEEPER (informuje czy pies przemieszcza się czy pozostaje na miejscu).

   Obroża oraz odbiornik są wodoszczelne i wytrzymałe, aby sprzęt sprawdzał się w każdych warunkach pogodowych i terenowych. Do jednego odbiornika, który posiada wyraźny i podświetlany wyświetlacz, można w prosty sposób zaprogramować 9 psów. Zasięg lokalizacji na wolnej przestrzeni wynosi do 20km.

   Z myślą o ciągłym wielogodzinnym użytkowaniu DOG GPS X20 jest zasilany akumulatorami, które działają 40 godzin, a przy rzadszym aktualizowaniu pozycji psa nawet do 50 godzin. W zestawie ładowarka do akumulatorów i praktyczna walizka do przechowywania sprzętu, który objęty jest 3 letnią gwarancją.

   Po nabyciu urządzenia nie trzeba się logować, kupować kart ani licencji – sprzęt jest gotowy do użycia. Jedynym kosztem, jaki ponosi klient za korzystanie z urządzenia, jest jego zakup.

   Szczegółowy opis DOG GPS X20 na: www.sport-dog.pl

Piotr Gawin

Daj się odnaleźć

Wspomnienia z kniei

Ankiety łowieckie

Pogotowie postrzał.

TOP