Sport Dog zaprasza myśliwych

SportDog

   Sklep Sport-dog.pl zaprasza wszystkich myśliwych i pasjonatów łowiectwa do zapoznania się z naszą ofertą!

  Sklep internetowy Sport-Dog.pl oferuje szeroką gamę akcesoriów do treningu z psami. Praca z czworonogami to, bowiem nasza prawdziwa pasja. Po zainicjowaniu szerokiej współpracy z podobnymi firmami z Polski, Czech czy Niemiec, prezentujemy Państwu nasz profesjonalny asortyment szkoleniowy.

   Zabawki, które mogą Państwo zakupić w naszym sklepie cechują się wytrzymałością i bezpieczeństwem. Najnowsze technologie zastosowane w piankowych piłkach, dyskach frisbee czy Pullerach umożliwiają intensywne korzystanie z nich bez obawy, że przy pierwszym mocniejszym szarpnięciu zostaną zniszczone. Dodatkowo pianka bez problemu unosi sie na wodzie i nie tonie.

   Akcesoria treningowe dostępne w naszej ofercie to otoki, smycze, szelki szyte z najwyższą starannością z wytrzymałych materiałów. Aporty, łańcuszki - to i wiele więcej w naszej ofercie.

   Elektroniczne pomoce szkoleniowe: obroże antyszczekowe, wyrzutniki do piłek, niewidzialne ogrodzenia oraz obroże treningowe. W naszej ofercie znajdą Państwo modele od najprostszych do tych profesjonalnych (działających do 2000 m). Do wyboru rożnej wielkości odbiorniki, wzmacniane piloty, obroża sterowana jednym przyciskiem.

   Nowoczesne, funkcjonalne i ciągle doskonalone technologie. Wszystkie urządzenia elektroniczne objęte są trzyletnią gwarancją, po jej wygaśnięciu oferujemy profesjonalny serwis.

   Niezależnie czy potrzebny jest Państwu profesjonalna obroża elektryczna, niezawodny pastuch dla psa, czy wytrzymałe otoki lub zabawki, u nas dostaniecie produkty najwyższej jakości, które zapewnią pełne porozumienie miedzy Wami i Waszym psem. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu! www.sport-dog.pl

 

Daj się odnaleźć

Wspomnienia z kniei

Ankiety łowieckie

Pogotowie postrzał.

TOP